Svarbi informacija:  Kosmetika, Dovanos, Grožio taškai, Nuolaidos...
Prekių ženklai
Too Faced Visos šio gamintojo prekės

Blakstienas storinantis ir ilginantis tušas "Lash Injection 2"

Blakstienas storinantis ir ilginantis tušas

Nuostabios blakstienos Jums nebekels pavydo! Nuo šiol galėsite džiaugtis ilgomis ir tankiomis blakstienomis be didelių išlaidų ir vargo. Šioje ypač pažangioje priemonėje yra elastingų trimatį vaizdą sukuriančių polimerų, kurie idealiai padengia ir pailgina visas blakstienas, todėl jos atrodo neįtikėtinai storos bei ilgos. Didžiulis teptukas pasiekia kiekvieną blakstieną – netgi tas, kurių nė nepastebėjote. Negana to, šio tušo sudėtyje gausu simondsijų aliejaus ir vitamino E, kurie giliai prasiskverbia į blakstienas ir saugo jas, kad nelūžinėtų ir nekristų. Sudėtyje esantys unikalūs elastingi polimerai blakstienas riečia, storina ir ilgina, o ypatingos trimatį vaizdą sukuriančios sudedamosios dalys padengia kiekvieną blakstieną specialiu apvalkalu. Jūsų blakstienos be jokių pastangų ir vargo atrodys tiesiog stulbinamai: storos, ilgos ir riestos! Nuo šiol galite pamiršti dažų gumulėlius bei nelygumus ir džiaugtis kur kas gražesnėmis blakstienomis: ilgomis, žaviomis ir plazdančiomis lyg drugelių sparnai. Šie dažai išties nuostabūs – jie lengvai nuvalomi muilu ir šiltu vandeniu arba makiažo valikliu, tačiau netirpsta ir nesitepa kaip įprasti blakstienų dažai.

Savybės ir pranašumai
Sukuria trimatį vaizdą – dažai apie kiekvieną blakstieną sudaro „mažyti“ vamzdelį, todėl kiekviena blakstiena atrodo neįtikėtinai stora ir ilga.
Riečia blakstienas – greitai džiūstantys elastingi polimerai užriečia blakstienas, todėl nebereikia naudoti riestuvo.
Atsparūs drėgmei – nepaprastai stiprios sudedamosios dalys atlaikys netgi patį liūdniausią filmą, išsilaikys tol, kol nenuvalysite.
Nesitepa ir nebyra – ilgai išliks tiek dieną, tiek vakare.
Lengvai nuvalomas - nusimauna nuo blakstienų tarsi mažytės kojinaitės!

Patarimai, kaip naudoti
Jei norite, kad blakstienos atrodytų natūraliai, dažykite tik jų galiukus.
Jei norite ypatingo įspūdžio, pradėkite tepti dažus nuo šaknų – braukite teptuku aukštyn švelniai jį judindami atgal ir pirmyn.
Akių kontūro pieštuką naudokite pirmiau nei blakstienų dažus.

Patarimai, kaip valyti
Užsimerkite, pridėkite prie blakstienų šaknų akių makiažo valikliu sudrėkintą vatos tamponėlį ir truputį palaikykite švelniai prispaudę, kol valiklis pradės veikti.
Švelniai braukite per blakstienas, kol jos taps švarios. Kiekvieną blakstieną gaubiantys dažų „vamzdeliai“ nusimaus tarsi mažos kojinaitės. Valykite blakstienas atsargiai, kad valiklis nesudirgintų akių ar odos apie jas.
Aprašymas
Blakstienas storinantis ir ilginantis tušas "Lash Injection 2"
13,5 ml
14,21 €
Į svajonių sąrašą

Klientai kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

Too Faced
Makiažo...
17 ml
25,81 €
Too Faced
Maskuojamoji...
3 g
4,12 €
ico
Too Faced
kompaktinė...
9.5 g
20,01 €
Neteisingas el. pašto adreso formatas Registruokitės