Svarbi informacija:  Kosmetika, Dovanos, Grožio taškai, Nuolaidos...
Prekių ženklai
Too Faced Visos šio gamintojo prekės

Exclusive Light-Up Mascara "LASHLIGHT"

Blakstienas storinantis, ilginantis ir atskiriantis tušas
su specialiu apšvietimu ir veidrodėliu

Pirmasis „šviečiantis“ blakstienų tušas Lash Light – dekoratyvinės kosmetikos sensacija ir išskirtinė naujiena toms, kurios svajoja apie tobulai gražias blakstienas. Ilgos, žavios ir plazdančios lyg drugelių sparnai blakstienos Jums daugiau nebekels pavydo! Milijonai mikroskopinių veidrodinių dalelių, esančių šio tušo sudėtyje, atspindi šviesą, suteikia žvilgesio ir sukuria ypatingai juodų blakstienų įspūdį. Specialus teptukas tolygiai nudažo kiekvieną blakstieną, storina, puikiai atskiria, nesulipina ir ilgina blakstienas, tuo metu, kai išskirtinės melsvą šviesą skleidžiančios LED lemputės apšviečia ir leidžia pamatyti mažiausias blakstienas – netgi tas, kurių anksčiau nė nepastebėjote. Dėka šio specialaus apšvietimo ir patogaus veidrodėlio galėsite be vargo dažyti blakstienas bet kuriuo metu net ir tamsiausioje patalpoje, klube ar einant gatve. Nuo šiol galite pamiršti dažų gumulėlius, sulipusias blakstienas bei nelygumus ir džiaugtis kur kas gražesnėmis blakstienomis be didelių pastangų. Tik spustelėkite ant tušo šepetėlio kamštelio esantį specialaus apšvietimo mygtuką ir lengvai padengsite tušu kiekvieną blakstieną nuo šaknų iki pat galiukų.

Savybės ir pranašumai
Specialus apšvietimas – melsvą ir akių nedirginančią šviesą skleidžiančios LED lemputės idealiai apšviečia ir leidžia pamatyti net ir mažiausias blakstienas.
Žvilgančios ir įspūdingai juodos blakstienos – sudėtyje esančios mikroskopinės veidrodinės dalelės, atspindi šviesą ir sukuria ypatingai juodų ir žvilgančių blakstienų įspūdį, kuris išlieka ištisą dieną.
Vitaminai C ir E – saugo ir puoselėja blakstienas.
Raudonieji jūros dumbliai – stiprina blakstienas.
Specialus teptukas – tolygiai padengia tušu net ir mažiausias blakstienas. Atskiria, ilgina ir storina blakstienas be dažų gumulėlių ir nelygumų.
Nesitepa ir nebyra – ilgai išlieka tiek dieną, tiek vakare.
Veidrodėlis – galėsite dažyti blakstienas netgi eidamos gatve!

Patarimai, kaip naudoti
Naudokite šį tušą taip kaip ir įprastą... tik su maža paslaptimi: prieš dažant blakstienas, spustelėkite mygtuką, esantį ant tušo šepetėlio kamštelio viršaus, kad specialaus apšvietimo dėka be vargo nudažytumėte net mažiausias blakstienas, kurių iki šiol nė nepastebėjote.
Jei norite ypatingo įspūdžio, pradėkite tepti dažus nuo šaknų – braukite teptuku aukštyn švelniai jį judindami atgal ir pirmyn.
Akių kontūro pieštuką ar skystus akių kontūro dažus naudokite pirmiau nei blakstienų dažus.
Kiekvieną kartą nudažę blakstienas tušu, nepamirškite išjungti specialaus apšvietimo (LED lempučių).
Aprašymas
Exclusive Light-Up Mascara "LASHLIGHT"
9 g
20,01 € Į svajonių sąrašą Šiuo metu išparduota

Klientai kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

Priemonė
suteikianti...
7 g
18,85 €
ico ico
Priemonė
suteikianti...
4,5 g
4,21 €
Primed &
Poreless Skin...
28 g
24,94 €
Neteisingas el. pašto adreso formatas Registruokitės