Svarbi informacija:  Kosmetika, Dovanos, Grožio taškai, Nuolaidos...
Prekių ženklai
Lancome Visos šio gamintojo prekės

Lancome Amplicils 01 (Full Dimension Volume Mascara)

AMPLICILS

Storinamieji riečiamieji blakstienų dažai
Tinka net jautrioms akims

Didina. Riečia. Atskiria. Tokių kerinčių blakstienų tiesiog neįmanoma nepastebėti!
Lygiai padengia ir nepaprastai storina kiekvieną blakstieną – nuo šaknų iki galiukų. Jos tampa storesnės, riestos ir nesulimpa, be to, išlieka lanksčios ir ilgai ilgai būna žavios.

Storinamųjų technologijų triumfas.  AMPLICILS veikia trejopai, kad blakstienos atrodytų nepaprastai didelės, o makiažas būtų ryškus. Kad pasiektų tokį rezultatą, LANCÔME mokslininkai pakeitė tradicines storinamąsias medžiagas natūralaus blakstienas puoselėjančio vaško bei plastifikatorių deriniu.
Bičių vaškas švelnina blakstienas ir padeda jas atskirti.
Simondsijų ir ryžių vaškas leidžia storinti blakstienas tiek, kiek įmanoma.
Šis vaškas kartu su plastifikatoriais leidžia pagal specialią technologiją padengti blakstienas optimaliu dažų sluoksniu, kad jos atrodytų visiškai natūralios ir būtų vienodos, be dažų gumulėlių.

Blakstienas storinančios ir atskiriančios technologijos. Sudėtyje esantis blakstienas storinantis vaškinių kopernicijų ir karpažolių vaškas bei polimerai padengia blakstienas tampria plėvele, kuri greitai džiūsta ir išlaiko blakstienas riestas, be to, neleidžia sulipti.

Ypatingas teptukas Tri-Panoramic™ specialiai sukurtas blakstienų dažams AMPLICILS. Jis leidžia lygiai padengti blakstienas išties optimalaus storio dažų sluoksniu. Be to, specialiai aplink jo ašį išdėstyti šereliai užtikrina, jog kiekvienas potėpis blakstienas storina, riečia ir atskiria – nuo šaknų iki galiukų, taip pat neleidžia susidaryti dažų gumulėliams. 
Aprašymas
Lancome Amplicils 01 (Full Dimension Volume Mascara)
6.5 g
22,91 € Į svajonių sąrašą Šiuo metu išparduota
Neteisingas el. pašto adreso formatas Registruokitės