Svarbi informacija:  Kosmetika, Dovanos, Grožio taškai, Nuolaidos...
Prekių ženklai
Too Faced Visos šio gamintojo prekės

Shadow Bon Bons

Makiažo rinkinys „Bon Bons“
Akių makiažo priemonių rinkinys
Ribotos serijos

Dekadentiškas ir viliojantis – štai koks jis! Too Faced makiažo rinkinys Bon Bons neabejotinai padės išlaisvinti viduje slypinčią būsimą žvaigždę ir pajusti akių makiažo kūrimo malonumą iš naujo. Prašmatni dėžutė su veidrodėliu, kurią vos tik pravėrus, Jus pasitiks net 12 skirtingų atspalvių šešėliai – nuo matinės baltos, rusvų ir rausvų atspalvių iki matinės rudos ir magiškai tviskančios juodos spalvos, vokų šešėlių pagrindas ir blakstienas ilginantis bei tankinantis juodos spalvos blakstienų tušas. Naudokite šią nuostabią paletę visada, kai norite „saldžių” spalvų šešėlių ar akinamo tviskesio, kai norite sukurti subtilų dieninį ar gundantį vakarinį akių makiažą. Bon Bons – tai ypatingas rinkinys, sukurtas, kad primintų – gyvenimas saldus ir kupinas džiaugsmo!

Patarimai, kaip naudoti
Pirmiausia vokus padenkite šešėlių pagrindu, tam, kad akių makiažas išliktų nepriekaištingai gražus visą dieną.
Jei norite, kad akys atrodytų tarsi išplėstos, vidinius vokų kampučius arba odą palei antakius paryškinkite baltais vokų šešėliais.
Jei norite, kad blakstienos atrodytų natūraliai, tušu dažykite tik jų galiukus.
Jei norite ypatingo įspūdžio, pradėkite tepti blakstienų dažus nuo šaknų – braukite teptuku aukštyn švelniai jį judindami atgal ir pirmyn. Padenkite blakstienas 2-3 sluoksniais tušo.
Vokų šešėlius ir akių kontūro pieštuką naudokite pirmiau nei blakstienų dažus.
 
Aprašymas
Shadow Bon Bons
47,85 €
Į svajonių sąrašą

Klientai kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

Love Sweet Love
Set
51,91 €
Neteisingas el. pašto adreso formatas Registruokitės