Svarbi informacija:  Kosmetika, Dovanos, Grožio taškai, Nuolaidos...
Prekių ženklai
Too Faced Visos šio gamintojo prekės

Sweet Indulgence Palette

Akių, lūpų ir veido makiažo priemonių rinkinys
Ribotos serijos

Sukurtas Too Faced gerbėjoms ir ne tik. Išskirtinis, ribotos serijos ir kerintis akių, lūpų ir veido makiažo priemonių rinkinys, kuriam neįmanoma atsispirti. Užburiantys šešiolikos skirtingų atspalvių šešėliai, vokų šešėlių pagrindas, kurio dėka vokų šešėliai išliks tol, kol juos nuvalysite, skaistalai, įdegio atspalvį suteikianti kompaktinė pudra, profesionaliai naudoti skirtas dvipusis akių makiažo teptukas ir kortelės su makiažo patarimais – visa tai ir dar daugiau slypi makiažo rinkinyje „Sweet Indulgences“. Tarsi saldi pagunda naujausias Too Faced grožio ekspertų kūrinys - tikrai nepaliks abejingų. Tai puiki dovana, kuriai tiesiog sunku atsispirti. Neįtikėtina, bet tiesa: visa tai, ko gali reikėti gundančiam makiažui sukurti slypi viename ypatingų saldainių dėžutę primenančiame rinkinyje.

Savybės ir pranašumai
Gundantis pasiūlymas - šį rinkinį sudaro net šešiolikos skirtingų atspalvių vokų šešėliai, vokų šešėlių pagrindas, skaistalai, įdegio atspalvį suteikianti kompaktinė pudra, profesionaliai naudoti skirtas dvipusis akių makiažo teptukas ir kortelės su makiažo patarimais.
Vokų šešėliai - turi daug pigmentų, lengvai naudojami ir nepaprastai žavūs, sukurti tobulam akių makiažui sukurti.
Vokų šešėlių pagrindas - dėka šio pagrindo vokų šešėliai ilgai išliks nuostabūs: nebluks, nesubėgs į raukšles, netirps ir nesiteps, juos bus lengva tepti ir blukinti. Vokų šešėliai taps puikiai tepami, ryškiaspalviai ir laikysis tol, kol juos nuvalysite.
Skaistalai – švelnūs lyg šilkas gundančios rožinės ir rusvos spalvos skaistalai - puikus būdas „priversti“ skruostus žavingai parausti ir mylimojo prancūziškas bučinys nebus vienintelė jūsų rausvų skruostų priežastis!
Įdegio atspalvį suteikianti pudra – dviejų skirtingų atspalvių įdegio įspūdį suteikianti komapktinė pudra leis Jums visus metus mėgautis nepaprastai natūraliai atrodančiu „įdegiu“.

Patarimai, kaip naudoti
Sekite kortelėse nurodyta instrukcija „žingsnis po žingsnio“ ir lengvai sukursite akių ar veido makiažą.
Prieš pradėdami naudoti kitas kosmetikos priemones pirmiausia vokus padenkite šešėlių pagrindu, tam, kad akių makiažas išliktų nepriekaištingai gražus visą dieną.

Vokų šešėlių pagrindą galite naudoti tiek su pudros, tie su kremo konsistencijos vokų šešėliais. Jis yra koncentruotas, todėl visam vokui padengti pakanka lietaus lašo dydžio kiekio. Svarbu paskirstyti pagrindą iš karto ir tolygiai. Padengę pagrindu vokus lukterėkite 30 sekundžių ir tepkite norimus vokų šešėlius.
Įdegio įspūdį suteikiančią kompaktinę pudrą galite dengti vienu ar keliais sluoksniais, taip sukursite norimo tamsumo įdegio įspūdį.
 
Aprašymas
Sweet Indulgence Palette
54,81 €
Į svajonių sąrašą

Klientai kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

Primed &
Poreless Skin...
28 g
24,94 €
Neteisingas el. pašto adreso formatas Registruokitės