Svarbi informacija:  Kosmetika, Dovanos, Grožio taškai, Nuolaidos...
Prekių ženklai
Too Faced Visos šio gamintojo prekės

In Your Dreams

Akių, lūpų ir skruostų makiažo priemonių rinkinys „In Your Dreams“
ribotos serijos

Svajonės pildosi! Too Faced gerbėjoms ir visoms dar nepamiršusioms svajoti, Too Faced pristato naują savo kūrinį - prašmatnų, ribotos serijos ir kerintį akių, lūpų ir skruostų makiažo priemonių rinkinį, kuriam neįmanoma atsispirti. „In Your Dreams“ – tai tiesiog ideali dovana svajojančioms apie nepriekaištingai gražų makiažą. Žavūs puikiai derantys trijų atspalvių skaistalai, devyni skirtingų atspalvių šešėliai ir gundantys lūpų blizgiai, viskas, ko gali prireikti norinčioms atskleisti „natūralų“ grožį, sukurti kerintį „padūmavusių“ akių makiažą ar tiesiog tapti nepaprastai gundančia vakaro karaliene. Sekite šiame rinkinyje nurodyta instrukcija „žingsnis po žingsnio“ ir pasijusite esanti tikra makiažo meistrė: lengvai sukursite tiek dienai, tiek vakarui puikiai tinkantį makiažą.

Savybės ir pranašumai
Gundantis pasiūlymas - šį rinkinį sudaro net devyni skirtingų atspalvių vokų šešėliai, trijų skirtingų atspalvių lūpų blizgesiai, puikiai derantys trijų atspalvių skaistalai ir makiažo patarimai bei instrukcija. Negana to, 403 litų vertės rinkinį galite turėti tik už 129 litus.
Vokų šešėliai - turi daug pigmentų, lengvai naudojami ir nepaprastai žavūs, sukurti tobulam akių makiažui.
Lūpų blizgiai – suteiks lūpoms dar daugiau žavesio, komforto jausmą ir putlumo įspūdį.
Skaistalai – dar niekada nebuvo taip lengva suteikti savo skruostams tiek žavesio. Švelnūs lyg šilkas skaistalai – tai puikus būdas atrodyti taip, tarsi Jūsų išvaizda rūpintųsi Holivudo makiažo meistrai.

Patarimai, kaip naudoti
Sekite šiame rinkinyje nurodyta instrukcija „žingsnis po žingsnio“ ir legvai atskleisite „natūralų“ grožį, sukursite kerintį „padūmavusių“ akių makiažą ar tiesiog tapsite nepaprastai gundančia vakaro karaliene.
Kiekvienus šešėlius galima naudoti atskirai arba kartu su kitais ir taip sukurti daugybę įspūdingų derinių.
Prieš naudojant vokų šešėlius pirmiausia vokus padenkite Too Faced vokų šešėlių pagrindu, tam, kad akių makiažas išliktų nepriekaištingai gražus tol, kol jį nuvalysite.

 
Aprašymas
In Your Dreams
31,61 €
Į svajonių sąrašą

Klientai kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

The Return Of
Sexy
54,81 €
Neteisingas el. pašto adreso formatas Registruokitės