Svarbi informacija:  Kosmetika, Dovanos, Grožio taškai, Nuolaidos...
Prekių ženklai

2017 12 18
Kosmetika.ltVakarinis makiažas, kurį lengvai gali sukurti pati. Išbandyk...
Pagaliau šventės, kurių metu turi teisę pasidažyti ryškiau ir įspūdingiau nei visada. Vizažistė Jurga Globytė patars kaip pačiai pasidaryti pokylių makiažą, o kad geriau įsidėmėtum patarimus, juos suskirstė į dešimt svarbiausių žingsnių.

Skaityti

2017 11 19
Kosmetika.ltKeisčiausių kvepalų TOP dešimtukas
Įsivyravusi tendencija, kad kiekviena pasaulinė įžymybė turi turėti savo vardo kvepalus, jau nieko nebestebina. Ši mada po truputį žengia ir į Lietuvą. Tiesa, galime pasidžiaugti dar tik keliais Lietuvos garsenybių pristatytais kvepalais, bet, matyt, artimiausiu metu sulauksime jų ir daugiau. Tačiau parfumerijos pasaulyje viena naujovė keičia kitą. Kvepalų gamintojai ir kūrėjai nuolat verčiasi per galvas, kad tik sukurtų kažką naujo ir nustebintų pirkėjus. Žvaigždžių kvepalams tapus įprastu dalyku, pastaruoju metu pastebima dar viena nauja kryptis – neįprasti, keisti ar net šokiruojantys kvapai. Taigi, jūsų teismui pristatome keisčiausių kvepalų dešimtuką.

Skaityti

2017 10 15
Kosmetika.ltGundanti naktis su Christina Aguilera
 Įspūdingos išvaizdos, energinga ir gundančiai atrodanti populiari dainininkė Christina Aguilera neseniai pristatė pirmųjų savo kvepalų naują interpretaciją skirtą vakarui.

Sukurti gundantį kvapą „Christina Aguilera By Night“ garsią dainininkę Christina Aguilera įkvėpė jos mėgstama raudona spalva. „Raudona simbolizuoja gundymą ir moteriškumą.

Skaityti

2017 09 14
Kosmetika.ltKvepalai kaip kaklo papuošalas vėl grįžta į madą
 Kas sieja kvepalus ir juvelyrinius dirbinius? Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai du taip moterų dievinami, bet tarpusavyje lyg ir nesusiję dalykai. Tačiau istorija ir naujausios juvelyrinių papuošalų mados tendencijos byloja ką kitą. Pasirodo dar gilioje senovėje, kai dušai ir dažnas prausimasis atrodė tarsi misija neįmanoma, buvo sugalvota kaip kvepalus paversti kaklo papuošalais, kad damos visada turėtų su savimi ir bet kurią akimirką galėtų pasikvėpinti. Tais laikais moterys, vienaip ar kitaip susijusios su dvaru, dažnai nešiojo pasikabinusios ant kaklo dekoruotus miniatiūrinius buteliukus su kvepalais. 

Skaityti

2017 08 21
Kosmetika.ltMados namų „Viktor & Rolf“ naujiena - kvepalai skirti supermoterims
Dizainerių duetas „Viktor & Rolf“ (Viktoras Horstingas ir Rolfas Snoerenas) nuolat stebina savo kūryba ir garsėja kaip vieni išradingiausių ir ryškiausių mados pasaulio atstovų. Sužavėję savo pirmaisiais moterims skirtais kvepalais „Flowerbomb“ ir vyrams skirtais kvepalais „Antidote“, nusprendė sukurti dar vieną parfumerijos šedevrą – kvepalus „Eau Mega” skirtus supermoterims. 

Skaityti

Neteisingas el. pašto adreso formatas Registruokitės