Svarbi informacija:  Kosmetika, Dovanos, Grožio taškai, Nuolaidos...
Prekių ženklai

2015 07 08
Kosmetika.ltSužinokite daugiau: prekės ženklo „Ben Sherman“ istorija
„Looking good isn't important - it's everything”, - kažkada yra pasakęs Alfred Benjamin Sugarman, visame pasaulyje garsaus prekės ženklo „Ben Sherman“ įkūrėjas.
Alfred Benjamin Sugarman gimė 1925 – aisiais Anglijoje. Sulaukęs dvidešimties jis atsisakė dalyvauti šeimos versle, kuris garsėjo dovanų parduotuvėmis „Rocco“, ir išvyko ieškoti laimės svetur. Atvykęs į Ameriką Benjamin išbandė daugybę darbų: pardavėjo, konsultanto, padavėjo ir kt, kol galiausiai 1953 – aisiais persikėlė į Los Andželą. Praeityje palikęs dvi nesėkmingas santuokas ir nuolatines darbo paieškas Benjamin Sugarman pradėjo naują gyvenimo etapą.

Skaityti

2009 04 28
Kosmetika.ltUma Thurman – naujas „Givenchy“ veidas!
Viena garsiausiausių kino aktorių, modelis, filmų prodiuserė ir moteris išsiskirianti savitu grožiu. Pasiektų karjeros aukštumų jai galėtų pavydėti ne vienas aktorius, o dėl savo grožio ji patenka į gražiausių moterų sąrašus, tačiau pati Uma Thurman to nesureikšmina. Ji tiesiog išnaudoja kiekvieną gyvenimo sekundę ir džiaugiasi tuo, ką pasiekė bei tuo, ką turi. „Egzotiškesnės moters tiesiog nėra — Uma beprotiškai graži, nors jos kūnas visiškai netaisyklingas“, - viename interviu teigė režisierius ir scenaristas Quentin Tarantino, kurio mūza ir įkvėpėja tapo Uma Thurman. 

Skaityti

2009 01 13
Kosmetika.ltDelfi.lt ir KOSMETIKA.LT fotokonkurso nugalėtojai
Delfi.lt ir KOSMETIKA.LT  fotokonkurso "Nėra Kalėdų be stebuklų" nugalėtojai!

Skaityti

2009 01 12
Kosmetika.ltAlfa.lt ir KOSMETIKA.LT konkurso „Nėra Kalėdų be stebuklų“ nugalėtojai!
Alfa.lt ir KOSMETIKA.LT konkurso „Nėra Kalėdų be stebuklų“ nugalėtojai!

Skaityti

2009 01 11
Kosmetika.ltM-1 ir KOSMETIKA.LT konkurso „Nėra Kalėdų be stebuklų” nugalėtojai
M-1 ir KOSMETIKA.LT konkurso „Nėra Kalėdų be stebuklų” nugalėtojai!

Skaityti

2008 11 25
Kosmetika.ltKą padovanoti Jam?

Mielosios! Sprendžiant moterišką problemą – dovana mylimajam – svarbiausia – vyriškumas! Susiimkite ir sukaupkite visą kantrybę ir valią, mąstykite strategiškai ir patikrinkite finasines galimybes. Labai svarbu pažinti subjektą, kuriam ieškoma dovana ir dar svarbiau įvertinti, kokios dovanos per visas 365 dienas vyras, draugas arba kitaip dar mylimasis užsitarnavo.

Skaityti

2008 10 19
Kosmetika.ltKaip gauti norimą dovaną ?
Ko gero, visi esame gavę netinkamų ir nereikalingų dovanų. Vieni tokias dovanas laiko balkone, kiti savo „brangenybes“ slepia sandėliuke, o praktiškiausieji jų atsikrato iš karto – padovanoja kitiems, netgi parduoda. Ir niekas negali būti tikras, jog po dar vienos šventės namuose neatsiras dar vieno nereikalingo daikto. Natūralu tokių dovanų gauti iš mažai Jus pažįstančių žmonių, tačiau išties sunku paslėpti nusivylimą, kai netinkamą daiktą įteikia mylimas žmogus.

Skaityti

Neteisingas el. pašto adreso formatas Registruokitės