Svarbi informacija:  Kosmetika, Dovanos, Grožio taškai, Nuolaidos...
Prekių ženklai

2018 01 20
Kosmetika.ltKaip įspūdingai pasidažyti blakstienas? Specialisto patarimai!
Visos merginos svajoja turėti storas ir ilgas blakstienas, kurios žvilgsniui suteiktų išraiškingumo, gundytų bei viliotų. Jei gamta pagailėjo šio grožio, imkis gudrybių - blakstienų tušo. Kaip išsirinkti tinkamiausią ir jas pasidažyti tobulai, pataria profesionalai!

Skaityti

2017 12 18
Kosmetika.ltVakarinis makiažas, kurį lengvai gali sukurti pati. Išbandyk...
Pagaliau šventės, kurių metu turi teisę pasidažyti ryškiau ir įspūdingiau nei visada. Vizažistė Jurga Globytė patars kaip pačiai pasidaryti pokylių makiažą, o kad geriau įsidėmėtum patarimus, juos suskirstė į dešimt svarbiausių žingsnių.

Skaityti

2008 11 10
Kosmetika.ltAnticeliulitiniai kremai: veiksmingi ar neveiksmingi?
Ir iš kur tas nelemtas celiulitas atsiranda? Teigiama, kad dėl sulėtėjusios medžiagų apykaitos riebalinėse ląstelėse ima kauptis vanduo, riebalai ir ne visiškai oksiduotų medžiagų perteklius. Bloga mityba, nejudrus gyvenimo būdas, paveldimumas, stresas, kai kurių kontraceptinių priemonių vartojamas ir kt. gali sąlygoti celiulito atsiradimą.
Aptikusios celiulitą ir išvydusios reklamą televizoriaus ekrane ar žurnaluose, kurioje besišypasanti mergina su tobulomis kūno linijomis tikina, jog visa tai dėka jos naudoto anticeliulitinio kremo, nejučia kyla noras įsigyti kosmetikos gaminį, kuris daro stebuklus. Tik vienas minusas - po dviejų ar trijų savaičių dažnai tikėjimą stebuklu keičia nusivylimas. Ir tuomet galvoje sukirba dar viena mintis: „O gal tik šis kremas man nepadeda, o gal reiktų pabandyti kitą?“

Skaityti

2008 10 29
Kosmetika.ltKuris „drabužis“ kosmetikai geriausias?
Kas lemia vieno ar kito kosmetikos gaminio pasirinkimą? Į šį klausimą nėra vieno atsakymo: vieni žiūrim į kainas, kiti skaitom aprašymus, dar kiti pasikliaujam reklama ar draugų bei artimųjų rekomendacijomis. Tiesa, kai kurie kosmetikos gaminius renkasi pagal prekės ženklą. Na, o kiek įtakos mūsų pasirinkimui turi kosmetikos gaminių „drabužiai“, kitaip tariant kosmetikos pakuotės. Šį kartą neanalizuosime, kuri iš jų gražiausia ir patraukliausia, bet pabandysime išsiaiškinti ar yra tiesioginis ryšys tarp pakuotės ir kosmetikos kokybės.

Skaityti

2008 10 17
Kosmetika.ltAr vandeniui atspari kosmetika verta pagyrų?
Vandeniui atspari kosmetika – puiki išeitis toms, kurios skuba ir neturi laiko nuolat žvilgčioti į veidrodėlį. Na, bent jau taip bando mus įtikinti visų šių priemonių reklama žurnaluose ar televizijos ekranuose. Susidaro įspūdis, kad be vandeniui atsparios kosmetikos, „ramiai“ gyventi neįmanoma: tik ji gali apsaugoti nuo galvos skausmo, kurį sukelia mintis, ar mano makiažas tobulas.

Skaityti

2008 10 17
Kosmetika.ltDekoratyvinės kosmetikos sausainiai – „kepti“ vokų šešėliai
Nors vokų šešėliai neužima pirmaujančių pozicijų tarp labiausiai moterų naudojamų dekoratyvinės kosmetikos gaminių, bet profesionalūs vizažistai teigia, kad dėka vokų šešėlių galima pasikeisti ir sukurti naują įvaizdį. Taigi, užsukus į kosmetikos parduotuvę tereikia išsirinkti. Greičiausiai konsultantės Jums pasiūlys įprastus presuotus, birius ar skystus vokų šešėlius, bet ilgai paieškojusios galite atrasti ir dar vieną rūšį – „keptus“ vokų šešėlius.

Skaityti

2008 10 17
Kosmetika.ltKova be nugalėtojo – lūpų blizgiai prieš lūpų dažus!
Ak, tos viliojančios lūpos! Jos žavi, gundo ir ypatingai traukia vyrų dėmesį. Kiekvienas žodis, sklindantis iš nepriekaištingai gražių lūpų prikausto žvilgsnį, kurio tiesiog neįmanoma atitraukti. „Kai neužtenka drąsos ir trūksta dvasinių jėgų, tuomet nors lūpas padažykite ryškiais lūpų dažais“, - sakė žymioji Coco Chanel, sukėlusi revoliuciją mados pasaulyje ir moterų galvose. Ir ji buvo teisi – šiandien daugelis moterų neišeina į gatvę prieš tai nepasidažę lūpų, o dekoratyvinės kosmetikos gamintojai nuolat siūlo vis naujus įvairių spalvų lūpų dažus ir lūpų blizgius. Tik kyla klausimas, kurie iš jų tikrieji moterų draugai.
 

Skaityti

2008 10 17
Kosmetika.ltTapk vakarėlių liūte: „padūmavusių“ akių makiažas
 „Padūmavusių“ akių makiažas populiariausias ir mėgstamiausias tarp garsenybių bei kino žvaigždžių. Šis kiekvienai veido formai tinkantis makiažas jau tapo Holivudo stileivos Maggie Gyllenhaal ir seserų Olsen vizitine kortele.

Skaityti

2008 10 17
Kosmetika.ltVeidrodėli, pasakyk, kurios akių kontūro linija gražiausia!
 Žaismingos ir spindinčios, trumpos ir nubrėžtos iki smilkinio, matomos ir išsklaidytos. Akių kontūro linijos gali būti įvairios ir suteikti žvilgsniui išraiškingumo bei seksualumo. Jos populiarios tiek tarp modelių demonstruojančių madas ant podiumo, tiek tarp žvaigždžių.

Skaityti

Neteisingas el. pašto adreso formatas Registruokitės