Svarbi informacija:  Kosmetika, Dovanos, Grožio taškai, Nuolaidos...
Prekių ženklai

2018 02 05
Kosmetika.ltVyrai kvepalų jūroje – skaičiuojam kvepalų buteliukus
Kiek kvepalų turi turėti vyras, kad jaustųsi laimingas? Ar egzistuoja magiškas kvepalų buteliukų skaičius, kuris apibūdintų vyrą ir leistų nuspėti jo charakterį? Kiek kvepalų buteliukų turi turėti tikras vyras gyvenantis didmiestyje? Klausimai į kuriuos greičiausiai vieno atsakymo nėra...

Skaityti

2017 11 19
Kosmetika.ltKeisčiausių kvepalų TOP dešimtukas
Įsivyravusi tendencija, kad kiekviena pasaulinė įžymybė turi turėti savo vardo kvepalus, jau nieko nebestebina. Ši mada po truputį žengia ir į Lietuvą. Tiesa, galime pasidžiaugti dar tik keliais Lietuvos garsenybių pristatytais kvepalais, bet, matyt, artimiausiu metu sulauksime jų ir daugiau. Tačiau parfumerijos pasaulyje viena naujovė keičia kitą. Kvepalų gamintojai ir kūrėjai nuolat verčiasi per galvas, kad tik sukurtų kažką naujo ir nustebintų pirkėjus. Žvaigždžių kvepalams tapus įprastu dalyku, pastaruoju metu pastebima dar viena nauja kryptis – neįprasti, keisti ar net šokiruojantys kvapai. Taigi, jūsų teismui pristatome keisčiausių kvepalų dešimtuką.

Skaityti

2017 10 15
Kosmetika.ltGundanti naktis su Christina Aguilera
 Įspūdingos išvaizdos, energinga ir gundančiai atrodanti populiari dainininkė Christina Aguilera neseniai pristatė pirmųjų savo kvepalų naują interpretaciją skirtą vakarui.

Sukurti gundantį kvapą „Christina Aguilera By Night“ garsią dainininkę Christina Aguilera įkvėpė jos mėgstama raudona spalva. „Raudona simbolizuoja gundymą ir moteriškumą.

Skaityti

2017 09 14
Kosmetika.ltKvepalai kaip kaklo papuošalas vėl grįžta į madą
 Kas sieja kvepalus ir juvelyrinius dirbinius? Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai du taip moterų dievinami, bet tarpusavyje lyg ir nesusiję dalykai. Tačiau istorija ir naujausios juvelyrinių papuošalų mados tendencijos byloja ką kitą. Pasirodo dar gilioje senovėje, kai dušai ir dažnas prausimasis atrodė tarsi misija neįmanoma, buvo sugalvota kaip kvepalus paversti kaklo papuošalais, kad damos visada turėtų su savimi ir bet kurią akimirką galėtų pasikvėpinti. Tais laikais moterys, vienaip ar kitaip susijusios su dvaru, dažnai nešiojo pasikabinusios ant kaklo dekoruotus miniatiūrinius buteliukus su kvepalais. 

Skaityti

2017 08 21
Kosmetika.ltMados namų „Viktor & Rolf“ naujiena - kvepalai skirti supermoterims
Dizainerių duetas „Viktor & Rolf“ (Viktoras Horstingas ir Rolfas Snoerenas) nuolat stebina savo kūryba ir garsėja kaip vieni išradingiausių ir ryškiausių mados pasaulio atstovų. Sužavėję savo pirmaisiais moterims skirtais kvepalais „Flowerbomb“ ir vyrams skirtais kvepalais „Antidote“, nusprendė sukurti dar vieną parfumerijos šedevrą – kvepalus „Eau Mega” skirtus supermoterims. 

Skaityti

2016 09 15
Kosmetika.ltMariah Carey pristatė „amžiną“ aromatą
Talentinga atlikėja, puikaus balso savininkė ir visame pasaulyje garsi dainininkė Mariah Carey pristatė naujausius savo kvepalus. Teigiama, kad šie kvepalai labai glaudžiai susiję su asmeniniu dainininkės gyvenimu ir naujais jo pokyčiais. Po ilgų diskusijų ir paieškų Mariah Carey naujausiems savo kvepalams pasirinko vienos iš savo dainų pavadinimą „Forever“. 

Skaityti

2014 05 20
Kosmetika.ltMados namai „Christian Dior“ pasirinko garsųjį aktorių Aleną Deloną
    Jis gundančiomis akimis žvelgė iš ekrano ir kiekvienai tarsi žadėjo nepamirštamas akimirkas. Ir moterys tikėjo juo... Milijonai viso pasaulio moterų tiesiog ėjo iš proto dėl jo. Jis – tai vienas žaviausių ir talentingiausių kino aktorių Alenas Delonas (Alain Delon), nepasiekiamas svajonių vyras, sudaužęs daugelio moterų širdis.

    Mados namai „Christian Dior“ nusprendė priminti apie šį puikų aktorių ir be didelių diskusijų pasirinko Aleną Deloną legendinio aromato „Eau Sauvage“ reklamos veidu. Teigiama, kad mados namai „Christian Dior“ norėjo vyresniajai kartai sužadinti prisiminimus, o jaunąją kartą sudominti pasirinkdami Aleno Delono nuotrauką, kurią 1966 metais sukūrė fotografas Jean-Marie Perier, kai aktoriui buvo 31 metai. „Toks sprendimas neatsitiktinis.

Skaityti

2009 05 19
Kosmetika.ltHolivudo aktorius Hayden Christensen tapo Lacoste kvepalų reklamos veidu
Aktorius Hayden Christensen neseniai papildė garsių prekės ženklų kvepalus reklamuojančių įžymybių gretas. Jaunasis aktorius išgarsėjo po to, kai atliko vieną pagrindinių „Anakin Skywalker“ vaidmenų legendinėje epopėjoje „Žvaigždžių karai“, kuriai režisierius George‘as Lucasas atidavė beveik 30 metų. Kompanija „Lacoste“ aktorių Hayden Christensen pasirinko neatsitiktinai.  

Skaityti

2009 05 06
Kosmetika.ltPamela Anderson ruošiasi išleisti natūralių kvapų liniją
Neseniai apskriejo žinia, jog garsi įspūdingų formų blondinė Pamela Anderson susidomėjo mada ir nusprendė kartu su dizaineriu Richie Richu pristatyti ekologiškų drabužių liniją. Skelbiama, kad 41 metų buvusi serialo „Gelbėtojai“ gražuolė planuoja savo kurtų drabužių liniją pavadinti „Muse“. Atrodo, jog Pamela, kuri taip pat yra ir gyvūnų teises ginančios organizacijos narė, ne juokais susidomėjo ekologiška mada ir ekologija. Pasirodo, kad jos artimiausiuose planuose ir natūralių kvapų linija. 

Skaityti

2009 05 05
Kosmetika.ltMedaus mėnesio aromatas pagal Yves Saint Laurent
Mados namai „Yves Saint Laurent“ pristato kvapo „Baby Doll“, kuris buvo išleistas 1999 – aisiais, naują versiją. Skelbiama, kad naujasis kvapas „Baby Doll Honeymoon“ – nepaprastas aromatas, pasiruošęs papasakoti tikros santuokinės laimės istoriją, apie kurią svajoja visi įsimylėjėliai. Istoriją apie idealią santuoką su svajonių vyru, nepamirštamą vestuvių ceremoniją ir gražų bendrą gyvenimą. Teigiama, kad „Baby Doll Honeymoon“ aromatas tiesiog atspindi laimingai ištekėjusios moters jausmus, neapsakomą laimę ir aistringą meilę.

Skaityti

Puslapis 1 iš 3 1 2 3

Neteisingas el. pašto adreso formatas Registruokitės