Svarbi informacija:  Kosmetika, Dovanos, Grožio taškai, Nuolaidos...
Prekių ženklai

2017 09 14

Kosmetika.ltKvepalai kaip kaklo papuošalas vėl grįžta į madą

 Kas sieja kvepalus ir juvelyrinius dirbinius? Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai du taip moterų dievinami, bet tarpusavyje lyg ir nesusiję dalykai. Tačiau istorija ir naujausios juvelyrinių papuošalų mados tendencijos byloja ką kitą. Pasirodo dar gilioje senovėje, kai dušai ir dažnas prausimasis atrodė tarsi misija neįmanoma, buvo sugalvota kaip kvepalus paversti kaklo papuošalais, kad damos visada turėtų su savimi ir bet kurią akimirką galėtų pasikvėpinti. Tais laikais moterys, vienaip ar kitaip susijusios su dvaru, dažnai nešiojo pasikabinusios ant kaklo dekoruotus miniatiūrinius buteliukus su kvepalais.

Tačiau šis kvepiantis ir žavus papuošalas ilgą laiką buvo pamirštas ir tik neseniai garsus juvelyrinių dirbinių prekės ženklas „Maya Jewels“ ir šiam prekės ženklui kurianti dizainerė Chhaya Kapadia, pristatę kvepiančių papuošalų kolekciją „Crimes of Passion“, vėl sugrąžino kvepalus kaip kaklo papuošalą į madą.

Garsi dizainerė Chhaya Kapadia duodama interviu žurnalams neslėpė, kad prisiminti senai pamirštus kaklo papuošalus ją įkvėpė romantiški jausmai: „Aš įsitikinusi, kad vyro dovanoti kvepalai moteriai – tai nenuginčijamas meilės įrodymas“. „Aš norėjau įamžinti šią romantišką akimirką ir perteikti jos nuotaiką. Štai ir sprendimas – išskirtinio grožio puošti brangakmeniais nepaprastai dailūs juvelyriniai papuošalai, kuriuose slypi mėgstamas aromatas“, - teigė dizainerė Chhaya Kapadia.

Skelbiama, kad šių ypatingų juvelyrinių dirbinių kainos svyruoja nuo 1500 iki 15000 JAV dolerių.
 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              
 
Visa e-parduotuvėje KOSMETIKA.LT esanti medžiaga priklauso UAB „KOSMETIKA LT“, jeigu nenurodyta kitaip. Draudžiama ją naudoti ir platinti interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse be išankstinio raštiško UAB „KOSMETIKA LT“ sutikimo ir aiškios nuorodos į „KOSMETIKA.LT“ kaip informacinį šaltinį.

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai


  • Komentarų nėra, būk pirmas
Neteisingas el. pašto adreso formatas Registruokitės