Svarbi informacija:  Kosmetika, Dovanos, Grožio taškai, Nuolaidos...
Prekių ženklai

2014 05 20

Kosmetika.ltMados namai „Christian Dior“ pasirinko garsųjį aktorių Aleną Deloną

    Jis gundančiomis akimis žvelgė iš ekrano ir kiekvienai tarsi žadėjo nepamirštamas akimirkas. Ir moterys tikėjo juo... Milijonai viso pasaulio moterų tiesiog ėjo iš proto dėl jo. Jis – tai vienas žaviausių ir talentingiausių kino aktorių Alenas Delonas (Alain Delon), nepasiekiamas svajonių vyras, sudaužęs daugelio moterų širdis.

    Mados namai „Christian Dior“ nusprendė priminti apie šį puikų aktorių ir be didelių diskusijų pasirinko Aleną Deloną legendinio aromato „Eau Sauvage“ reklamos veidu. Teigiama, kad mados namai „Christian Dior“ norėjo vyresniajai kartai sužadinti prisiminimus, o jaunąją kartą sudominti pasirinkdami Aleno Delono nuotrauką, kurią 1966 metais sukūrė fotografas Jean-Marie Perier, kai aktoriui buvo 31 metai. „Toks sprendimas neatsitiktinis. Alenas Delonas - gyva legenda, o „Eau Sauvage“ – klasika tapęs prancūziškas aromatas. Reklaminei kampanijai buvo pasirinkta 1966 m. nuotrauka, nes tais pačiais metais pirmą kartą pasaulį išvydo ir legendinis aromatas. Nuotrauka aktuali ir šiandieną - ji pavergs širdis tų, kurie prisimena anų laikų Deloną ir daug jaunesnius pirkėjus, kuriuos suvilios įžulus brunetas, jo užburiantis žvilgsnis, nepaprastas vyriškumas ir grožis", - teigė mados namų „Christian Dior“ atstovas. Šis precedentas dar kartą įrodo, kad Aleno Delono grožis toks universalus, kad net laikas jam neturi įtakos. Na, o pats aktorius Alenas Delonas šio įvykio nekomentavo ir pasakė tik tiek: „mes senstame, bet aš žinau ilgaamžiškumo paslaptį - sieloje reikia likti vaiku".

     Klasika tapusį kvapą „Eau Sauvage“, kurio nauju reklaminiu veidu pasirinktas Alenas Delonas, 1966 metais sukūrė vienas geriausių meistrų Edmond Roudnistka, o klasikinio stiliaus kvepalų buteliuką - Perier Dinando, kuris iki šių dienų nepasikeitė. „Eau Sauvage“ aromatas išsiskiria nepaaiškinama trauka ir spinduliuoja nepaprastą eleganciją. Na, o Alenas Delonas šiam aromatui suteikia dar daugiau žavesio.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                           


 
Visa e-parduotuvėje KOSMETIKA.LT esanti medžiaga priklauso UAB „KOSMETIKA LT“, jeigu nenurodyta kitaip. Draudžiama ją naudoti ir platinti interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse be išankstinio raštiško UAB „KOSMETIKA LT“ sutikimo ir aiškios nuorodos į „KOSMETIKA.LT“ kaip informacinį šaltinį.

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai


  • Komentarų nėra, būk pirmas
Neteisingas el. pašto adreso formatas Registruokitės