Svarbi informacija:  Kosmetika, Dovanos, Grožio taškai, Nuolaidos...
Prekių ženklai

2017 08 21

Kosmetika.ltMados namų „Viktor & Rolf“ naujiena - kvepalai skirti supermoterimsDizainerių duetas „Viktor & Rolf“ (Viktoras Horstingas ir Rolfas Snoerenas) nuolat stebina savo kūryba ir garsėja kaip vieni išradingiausių ir ryškiausių mados pasaulio atstovų. Sužavėję savo pirmaisiais moterims skirtais kvepalais „Flowerbomb“ ir vyrams skirtais kvepalais „Antidote“, nusprendė sukurti dar vieną parfumerijos šedevrą – kvepalus „Eau Mega” skirtus supermoterims. Teigiama, kad šių nepaprastų kvepalų pavadinimas kilo iš žodžio „Omega“, o kvapą kūrė parfumeriai Oliver Polge ir Carlos Benaim. „Viktor & Rolf“ norėjo, kad naujas kvapas įkūnytų stiprų pasitikėjimą savo jėgomis ir nenugalimą pranašumą. „Tarsi Jūs tampate pačia geriausia, pranokstančia save pačią ir kitas“.Supermoterims skirtas „Eau Mega” aromatas tiesiog užburia kriaušių, citronų, žibuoklių lapų, baziliko, bijūnų, jazminų ir muskuso kvapų deriniu.

Kvepalų „Eau Mega” reklamos, kurią sukūrė Inez van Lamsweerde & Vinoodh Matadin, veidu tapo modelis Raquel Zimmerman. Būtent ji reklaminiuose plakatuose įkūnija supermoterį dangoraižių fone.

Neatsisakykite „Viktor & Rolf“ siūlomos galimybės tapti supermoterimi.                                                                                                                                                                                                                                                                                             

 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Visa e-parduotuvėje KOSMETIKA.LT esanti medžiaga priklauso UAB „KOSMETIKA LT“, jeigu nenurodyta kitaip. Draudžiama ją naudoti ir platinti interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse be išankstinio raštiško UAB „KOSMETIKA LT“ sutikimo ir aiškios nuorodos į „KOSMETIKA.LT“ kaip informacinį šaltinį.

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai


  • Komentarų nėra, būk pirmas
Neteisingas el. pašto adreso formatas Registruokitės