Svarbi informacija:  Kosmetika, Dovanos, Grožio taškai, Nuolaidos...
Prekių ženklai

2016 09 15

Kosmetika.ltMariah Carey pristatė „amžiną“ aromatą

Talentinga atlikėja, puikaus balso savininkė ir visame pasaulyje garsi dainininkė Mariah Carey pristatė naujausius savo kvepalus. Teigiama, kad šie kvepalai labai glaudžiai susiję su asmeniniu dainininkės gyvenimu ir naujais jo pokyčiais. Po ilgų diskusijų ir paieškų Mariah Carey naujausiems savo kvepalams pasirinko vienos iš savo dainų pavadinimą „Forever“. Pati dainininkė pripažįsta, kad kvapas „Forever“ tiesiog įkūnija sėkmingą jos gyvenimo periodą bei džiaugsmą. Jos santuoka, muzikinis albumas ir filmas, kuris ekranuose pasirodys šių metų lapkritį – trys svarios priežastys mėgautis gyvenimu ir sėkme. „Šiuo metu mano gyvenimas tiesiog puikus, aš apsupta žmonių, kuriuos labai myliu ir užsiimu veikla, kuri man patinka. Kvepalai „Forever“ įkūnija šį puikų mano gyvenimo laikotarpį. Dėka šių kvepalų aš jaučiuosi nepaprastai graži ir žavi“, - teigia dainininkė Mariah Carey. Šiuolaikiški, gėlių kvepalai „Forever“ žavi tuberozų ir gardenijų kvapu, kurį parfumeris Olivier Gillotin papildė jausmingu baltuoju muskusu ir egzotiška mediena.

„Aromatas – tai intymus dalykas, - teigia Mariah Carey – Bet kvepalai „Forever“ spinduliuoja tokia prabanga, kuria aš labai norėjau pasidalinti su savo gerbėjais“.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Visa e-parduotuvėje KOSMETIKA.LT esanti medžiaga priklauso UAB „KOSMETIKA LT“, jeigu nenurodyta kitaip. Draudžiama ją naudoti ir platinti interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse be išankstinio raštiško UAB „KOSMETIKA LT“ sutikimo ir aiškios nuorodos į „KOSMETIKA.LT“ kaip informacinį šaltinį.

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai


  • Komentarų nėra, būk pirmas
Neteisingas el. pašto adreso formatas Registruokitės