Svarbi informacija:  Kosmetika, Dovanos, Grožio taškai, Nuolaidos...
Prekių ženklai

2009 05 19
Kosmetika.ltHolivudo aktorius Hayden Christensen tapo Lacoste kvepalų reklamos veidu
Aktorius Hayden Christensen neseniai papildė garsių prekės ženklų kvepalus reklamuojančių įžymybių gretas. Jaunasis aktorius išgarsėjo po to, kai atliko vieną pagrindinių „Anakin Skywalker“ vaidmenų legendinėje epopėjoje „Žvaigždžių karai“, kuriai režisierius George‘as Lucasas atidavė beveik 30 metų. Kompanija „Lacoste“ aktorių Hayden Christensen pasirinko neatsitiktinai.  

Skaityti

2009 05 06
Kosmetika.ltPamela Anderson ruošiasi išleisti natūralių kvapų liniją
Neseniai apskriejo žinia, jog garsi įspūdingų formų blondinė Pamela Anderson susidomėjo mada ir nusprendė kartu su dizaineriu Richie Richu pristatyti ekologiškų drabužių liniją. Skelbiama, kad 41 metų buvusi serialo „Gelbėtojai“ gražuolė planuoja savo kurtų drabužių liniją pavadinti „Muse“. Atrodo, jog Pamela, kuri taip pat yra ir gyvūnų teises ginančios organizacijos narė, ne juokais susidomėjo ekologiška mada ir ekologija. Pasirodo, kad jos artimiausiuose planuose ir natūralių kvapų linija. 

Skaityti

2009 05 05
Kosmetika.ltMedaus mėnesio aromatas pagal Yves Saint Laurent
Mados namai „Yves Saint Laurent“ pristato kvapo „Baby Doll“, kuris buvo išleistas 1999 – aisiais, naują versiją. Skelbiama, kad naujasis kvapas „Baby Doll Honeymoon“ – nepaprastas aromatas, pasiruošęs papasakoti tikros santuokinės laimės istoriją, apie kurią svajoja visi įsimylėjėliai. Istoriją apie idealią santuoką su svajonių vyru, nepamirštamą vestuvių ceremoniją ir gražų bendrą gyvenimą. Teigiama, kad „Baby Doll Honeymoon“ aromatas tiesiog atspindi laimingai ištekėjusios moters jausmus, neapsakomą laimę ir aistringą meilę.

Skaityti

2009 04 28
Kosmetika.ltUma Thurman – naujas „Givenchy“ veidas!
Viena garsiausiausių kino aktorių, modelis, filmų prodiuserė ir moteris išsiskirianti savitu grožiu. Pasiektų karjeros aukštumų jai galėtų pavydėti ne vienas aktorius, o dėl savo grožio ji patenka į gražiausių moterų sąrašus, tačiau pati Uma Thurman to nesureikšmina. Ji tiesiog išnaudoja kiekvieną gyvenimo sekundę ir džiaugiasi tuo, ką pasiekė bei tuo, ką turi. „Egzotiškesnės moters tiesiog nėra — Uma beprotiškai graži, nors jos kūnas visiškai netaisyklingas“, - viename interviu teigė režisierius ir scenaristas Quentin Tarantino, kurio mūza ir įkvėpėja tapo Uma Thurman. 

Skaityti

2009 04 28
Kosmetika.ltMėgstamo gėrimo aromatas kvepaluose
Kas geriau: kava ar arbata? Matyt, į šį klausimą vieningo atsakymo nėra. Sutarti galime tik dėl vieno, kad kvapnios kavos ar arbatos puodelis – tai daugelio mėgstamas ritualas ryte, pažymintis naujos dienos pradžią ir teikiantis žvalumo. Turbūt nieko nuostabaus, kad kava ir arbata, kartu subtilūs ir sudėtingi jų aromatai, patraukė ir kvepalų gamintojų dėmesį. Tiesa, šių gėrimų aromatus kvapų kūrėjai perprato palaipsniui. Pavyzdžiui, kavos aromato natos anksčiau buvo naudojamos ypač retai ir tik vyrams skirtuose kvepaluose, o dabar jau galima surasti ir moteriškų kvepalų, kurių viena iš sudedamųjų dalių yra kava. Šiandien kvepalų kūrėjai teigia, kad būtent iš kavos pupelių galima išgauti daugybę kvapų derinių: kartų ir saldų, stiprų ir švelnų, šviežios espreso dvelksmą ir švelnias kapučino natas. Matyt, dėl šios priežasties parfumeriai kavą laiko idealia kvepalų sudedamąja dalimi, leidžiančia sukurti išskirtinius kvapus.

Skaityti

2009 04 26
Kosmetika.lt„Spring in Provence“ – nauji žymios dainininkės Celine Dion kvepalai
Celine Dion turi viską – sėkmę, talentą, stilių, spontaniškumą, šilumą… Nepaprastu talentu apdovanota žymi dainininkė atrodo rimtai susidomėjo parfumerija. Ji jau išleido daugiau nei septynis savo vardo kvepalus, o visai neseniai pristatė ir naują kvapą „Spring in Provence“. Tai ribotos serijos vaisių ir gėlių kvepalai, kurie buvo neatsitiktinai pavadinti vieno Prancūzijos regiono vardu. 

Skaityti

2009 03 04
Kosmetika.ltKvepalai pretenduojantys į apdovanojimus!Jau įprasta, kad kiekvienais metais vyksta „Oskarų“ teikimo ceremonija, kurios metu statulėles išdalina JAV Kino meno akademija geriausio filmo, režisieriaus, aktoriaus, aktorės, operatoriaus, montažo ir daugelyje kitų kategorijų. Parfumerijos pasaulyje taip pat organizuojami ne ką mažiau garbingi apdovanojimai. Steigėja parfumerijos „Oskaro“ - garsi organizacija „The Fragrance Foundation (FiFi)“, kuri kiekvienais metais išdalina apdovanojimus kvapams, pasižymintiems originaliu sudedamųjų dalių deriniu, kvepalų buteliuko dizaino išskirtinumu bei tiems, kurie sulaukia tiek ekspertų ir šios srities profesionalų pripažinimo, tiek paprastų vartotojų ir pirkėjų. 

Skaityti

2009 02 24
Kosmetika.ltKvepalai maištaujančiai princesei
 Dizainerės Vera Wang 2006 – aisiais pristatyti kvepalai „Princess“ sulaukė didelio pasisekimo ir dėmesio. Kerintis ir moteriškas kvapas slypintis širdelės formos buteliuke, papuoštame maža karūna, tapo neatsiejamu Vera Wang kūrybos simboliu.

Skaityti

2009 02 24
Kosmetika.ltDvelkiantys vasara nauji Kate Moss kvepalai „Kate Summer Time”
 Jau tapo įprasta, kad artėjant pavasariui ir vasarai beveik visi žymūs prekės ženklai pristato ypatingas naujas jau žinomų kvepalų versijas, skirtas vasaros sezonui. Vienas žinomiausių modelių pasaulyje Kate Moss, kurios atvaizdas puošia daugybės žurnalų viršelius, apie ją rašomos knygos ir siūlomi vaidmenys kine, tap pat nusprendė savo gerbėjus pradžiuginti ribotos serijos kvepalais, skirtais 2009 – ųjų vasarai.

Skaityti

2009 02 23
Kosmetika.ltNauji Jennifer Lopez kvepalai vasarai
 Populiari daininkė ir aktorė Jennifer Lopez, neseniai pagimdžiusi dvynukus, nusprendė priminti apie save ir pradžiuginti savo gerbėjus, tik šį kartą ne nauju filmu ar nauja daina, o naujais kvepalais, kurie parduotuvėse turėtų pasirodyti dar šių metų vasario mėnesį. „Sunkissed Glow“, taip pavadintas naujausias Jennifer kvapas, papildo kitus „Glow” pavadinimą turinčius aromatus.

Skaityti

Puslapis 2 iš 4 1 2 3 4

Neteisingas el. pašto adreso formatas Registruokitės