Svarbi informacija:  Kosmetika, Dovanos, Grožio taškai, Nuolaidos...
Prekių ženklai

2009 01 24
Kosmetika.ltCouture – nauji žymios daininkės Kylie Minogue kvepalai
 Nepaprasta moteris ir populiari daininkė Kylie Minogue, kuriai pavyko gauti daugybę apdovanojimų, auksinių ir platininių diskų, sukurti ir atlikti gausybę dainų, tapusių hitais daugelyje šalių, pristatė naujus savo kvepalus.

Skaityti

2009 01 13
Kosmetika.ltDelfi.lt ir KOSMETIKA.LT fotokonkurso nugalėtojai
Delfi.lt ir KOSMETIKA.LT  fotokonkurso "Nėra Kalėdų be stebuklų" nugalėtojai!

Skaityti

2009 01 12
Kosmetika.ltAlfa.lt ir KOSMETIKA.LT konkurso „Nėra Kalėdų be stebuklų“ nugalėtojai!
Alfa.lt ir KOSMETIKA.LT konkurso „Nėra Kalėdų be stebuklų“ nugalėtojai!

Skaityti

2009 01 11
Kosmetika.ltM-1 ir KOSMETIKA.LT konkurso „Nėra Kalėdų be stebuklų” nugalėtojai
M-1 ir KOSMETIKA.LT konkurso „Nėra Kalėdų be stebuklų” nugalėtojai!

Skaityti

2008 11 27
Kosmetika.ltJennifer Lopez ir jos kvepalai
Matyt, jau nieko nestebina, kad žvaigždės kiekvienais metais pristato savo naujus kvapus. Susidaro įspūdis, kad kiekviena save gerbianti žvaigždė privalo turėti savo kvepalus. Ne išimtis ir Jennifer Lopez – viena garsiausių Holivudo aktorių, dainininkė, šokėja, dizainerė... Ji gimė 1969 m. neturtingoje emigrantų šeimoje. Jos tėvas dirbo programuotoju, o motina vaikų darželio auklėtoja. Nuo penkerių metų Jennifer ėmė lankyti šokių būrelį, vėliau mokėsi groti pianinu. Nepaisant Jennifer pomėgių šokti, dainuoti ir groti tėvai tikėjo, kad užaugusi vis dėlto ji pasirinks rimtą profesiją ir taps advokate. Jennifer Lopez įstojo į koledžą, bet netrukus mokslus metė ir palikusi tėvų namus ėmė filmuotis videoklipuose bei kiekvieną dieną dalyvauti atrankose, kuriose iš pradžių dėl savo egzotiškos išvaizdos dažniausiai išgirsdavo neigiamus atsakymus. Pirmoji sėkmė Jennifer Lopez aplankė, kai jai suėjo devyniolika metų: ji buvo pakviesta dalyvauti ture „Auksiniai Brodvėjaus miuziklai“. Tapti žvaigžde buvo pagrindinis Jennifer tikslas, kurio ji įnirtingai siekė. „Mane erzino tai, kad vaikystėje buvau labai užimtas vaikas, bet negalėjau prieštarauti savo troškimui žūtbūt tapti žvaigžde“, – viename interviu atviravo Holivudo žvaigždė.

Skaityti

2008 11 25
Kosmetika.ltKą padovanoti Jam?

Mielosios! Sprendžiant moterišką problemą – dovana mylimajam – svarbiausia – vyriškumas! Susiimkite ir sukaupkite visą kantrybę ir valią, mąstykite strategiškai ir patikrinkite finasines galimybes. Labai svarbu pažinti subjektą, kuriam ieškoma dovana ir dar svarbiau įvertinti, kokios dovanos per visas 365 dienas vyras, draugas arba kitaip dar mylimasis užsitarnavo.

Skaityti

2008 11 18
Kosmetika.ltSensacija parfumerijos pasaulyje – kvepalai, kurie jaunina!
Kova su senėjimo požymiais ir nuolatinės pastangos atrodyti jaunesniems, nei iš tiesų yra. Kiekviena moteris nenori pasiduoti šioje kovoje ir imasi įvairiausių priemonių: pradedant kremais, mažinančiais senėjimo požymius, baigiant plastinės chirurgijos paslaugomis.
Pasirodo, šiai kovai sukurtas dar vienas ginklas – kvepalai. Neįtikėtina, bet tiesa - Londono parduotuvėse pasirodė nauji kvepalai, sukurti pasitelkus naujausias technologijas ir gausybę tyrimų. Pasikvėpinusios šiais kvepalais moterys gali atjaunėti bent 8 metais.

Skaityti

2008 11 10
Kosmetika.ltAnticeliulitiniai kremai: veiksmingi ar neveiksmingi?
Ir iš kur tas nelemtas celiulitas atsiranda? Teigiama, kad dėl sulėtėjusios medžiagų apykaitos riebalinėse ląstelėse ima kauptis vanduo, riebalai ir ne visiškai oksiduotų medžiagų perteklius. Bloga mityba, nejudrus gyvenimo būdas, paveldimumas, stresas, kai kurių kontraceptinių priemonių vartojamas ir kt. gali sąlygoti celiulito atsiradimą.
Aptikusios celiulitą ir išvydusios reklamą televizoriaus ekrane ar žurnaluose, kurioje besišypasanti mergina su tobulomis kūno linijomis tikina, jog visa tai dėka jos naudoto anticeliulitinio kremo, nejučia kyla noras įsigyti kosmetikos gaminį, kuris daro stebuklus. Tik vienas minusas - po dviejų ar trijų savaičių dažnai tikėjimą stebuklu keičia nusivylimas. Ir tuomet galvoje sukirba dar viena mintis: „O gal tik šis kremas man nepadeda, o gal reiktų pabandyti kitą?“

Skaityti

2008 10 29
Kosmetika.ltKuris „drabužis“ kosmetikai geriausias?
Kas lemia vieno ar kito kosmetikos gaminio pasirinkimą? Į šį klausimą nėra vieno atsakymo: vieni žiūrim į kainas, kiti skaitom aprašymus, dar kiti pasikliaujam reklama ar draugų bei artimųjų rekomendacijomis. Tiesa, kai kurie kosmetikos gaminius renkasi pagal prekės ženklą. Na, o kiek įtakos mūsų pasirinkimui turi kosmetikos gaminių „drabužiai“, kitaip tariant kosmetikos pakuotės. Šį kartą neanalizuosime, kuri iš jų gražiausia ir patraukliausia, bet pabandysime išsiaiškinti ar yra tiesioginis ryšys tarp pakuotės ir kosmetikos kokybės.

Skaityti

2008 10 20
Kosmetika.ltParis Hilton ir jos kvepalai
Paris Hilton nuolat garsėja kaip aktyvi beprotiškų aukštuomenės vakarėlių, kurių nuotraukomis bei komentarais mirga visa spauda, dalyvė bei rengėja. Ji yra ne kartą užfiksuota šokanti ant baro, šėlstanti pusnuogė ar tiesiog dėvinti marškinėlius su užrašu „Turi kokaino?“

Skaityti

Puslapis 3 iš 4 1 2 3 4

Neteisingas el. pašto adreso formatas Registruokitės