Svarbi informacija:  Kosmetika, Dovanos, Grožio taškai, Nuolaidos...
Prekių ženklai

2008 10 19
Kosmetika.ltKaip gauti norimą dovaną ?
Ko gero, visi esame gavę netinkamų ir nereikalingų dovanų. Vieni tokias dovanas laiko balkone, kiti savo „brangenybes“ slepia sandėliuke, o praktiškiausieji jų atsikrato iš karto – padovanoja kitiems, netgi parduoda. Ir niekas negali būti tikras, jog po dar vienos šventės namuose neatsiras dar vieno nereikalingo daikto. Natūralu tokių dovanų gauti iš mažai Jus pažįstančių žmonių, tačiau išties sunku paslėpti nusivylimą, kai netinkamą daiktą įteikia mylimas žmogus.

Skaityti

2008 10 18
Kosmetika.ltKą slepia kvepalų pavadinimai?
Kiekvienais metais parfumerijos rinką papildo vis nauji kvapai naujais pavadinimais. „Savo naujausius kvepalus pristatė Paris Hilton“, „Sarah Jessica Parker išleido pirmuosius savo kvepalus ”,  - tokiomis ir panašiomis antraštėmis mirga žurnalai ir Lietuvos interneto portalai. Tik ar pastebėjote, kad kvepalų pavadinimai paprastai lieka nuošalyje, o juk, sugalvoti naujai gimusiam aromatui „vardą“ - ištisas mokslas ir gana sudėtinga užduotis.

Skaityti

2008 10 17
Kosmetika.ltAr vandeniui atspari kosmetika verta pagyrų?
Vandeniui atspari kosmetika – puiki išeitis toms, kurios skuba ir neturi laiko nuolat žvilgčioti į veidrodėlį. Na, bent jau taip bando mus įtikinti visų šių priemonių reklama žurnaluose ar televizijos ekranuose. Susidaro įspūdis, kad be vandeniui atsparios kosmetikos, „ramiai“ gyventi neįmanoma: tik ji gali apsaugoti nuo galvos skausmo, kurį sukelia mintis, ar mano makiažas tobulas.

Skaityti

2008 10 17
Kosmetika.ltDekoratyvinės kosmetikos sausainiai – „kepti“ vokų šešėliai
Nors vokų šešėliai neužima pirmaujančių pozicijų tarp labiausiai moterų naudojamų dekoratyvinės kosmetikos gaminių, bet profesionalūs vizažistai teigia, kad dėka vokų šešėlių galima pasikeisti ir sukurti naują įvaizdį. Taigi, užsukus į kosmetikos parduotuvę tereikia išsirinkti. Greičiausiai konsultantės Jums pasiūlys įprastus presuotus, birius ar skystus vokų šešėlius, bet ilgai paieškojusios galite atrasti ir dar vieną rūšį – „keptus“ vokų šešėlius.

Skaityti

2008 10 17
Kosmetika.ltKova be nugalėtojo – lūpų blizgiai prieš lūpų dažus!
Ak, tos viliojančios lūpos! Jos žavi, gundo ir ypatingai traukia vyrų dėmesį. Kiekvienas žodis, sklindantis iš nepriekaištingai gražių lūpų prikausto žvilgsnį, kurio tiesiog neįmanoma atitraukti. „Kai neužtenka drąsos ir trūksta dvasinių jėgų, tuomet nors lūpas padažykite ryškiais lūpų dažais“, - sakė žymioji Coco Chanel, sukėlusi revoliuciją mados pasaulyje ir moterų galvose. Ir ji buvo teisi – šiandien daugelis moterų neišeina į gatvę prieš tai nepasidažę lūpų, o dekoratyvinės kosmetikos gamintojai nuolat siūlo vis naujus įvairių spalvų lūpų dažus ir lūpų blizgius. Tik kyla klausimas, kurie iš jų tikrieji moterų draugai.
 

Skaityti

2008 10 17
Kosmetika.ltTapk vakarėlių liūte: „padūmavusių“ akių makiažas
 „Padūmavusių“ akių makiažas populiariausias ir mėgstamiausias tarp garsenybių bei kino žvaigždžių. Šis kiekvienai veido formai tinkantis makiažas jau tapo Holivudo stileivos Maggie Gyllenhaal ir seserų Olsen vizitine kortele.

Skaityti

2008 10 17
Kosmetika.ltVeidrodėli, pasakyk, kurios akių kontūro linija gražiausia!
 Žaismingos ir spindinčios, trumpos ir nubrėžtos iki smilkinio, matomos ir išsklaidytos. Akių kontūro linijos gali būti įvairios ir suteikti žvilgsniui išraiškingumo bei seksualumo. Jos populiarios tiek tarp modelių demonstruojančių madas ant podiumo, tiek tarp žvaigždžių.

Skaityti

Puslapis 4 iš 4 1 2 3 4

Neteisingas el. pašto adreso formatas Registruokitės