Svarbi informacija:  Kosmetika, Dovanos, Grožio taškai, Nuolaidos...
Prekių ženklai

2015 07 08

Kosmetika.ltSužinokite daugiau: prekės ženklo „Ben Sherman“ istorija

„Looking good isn't important - it's everything”, - kažkada yra pasakęs Alfred Benjamin Sugarman, visame pasaulyje garsaus prekės ženklo „Ben Sherman“ įkūrėjas.
Alfred Benjamin Sugarman gimė 1925 – aisiais Anglijoje. Sulaukęs dvidešimties jis atsisakė dalyvauti šeimos versle, kuris garsėjo dovanų parduotuvėmis „Rocco“, ir išvyko ieškoti laimės svetur. Atvykęs į Ameriką Benjamin išbandė daugybę darbų: pardavėjo, konsultanto, padavėjo ir kt, kol galiausiai 1953 – aisiais persikėlė į Los Andželą.

Praeityje palikęs dvi nesėkmingas santuokas ir nuolatines darbo paieškas Benjamin Sugarman pradėjo naują gyvenimo etapą. Jis dar kartą vedė, o trečiąja jo žmona tapo Ruth Minken. Ši santuoka atnešė daug pasikeitimų. Žmonos Ruth tėvas Aaron Minken, sėkmingas verslininkas valdantis drabužių kompanijas, nusprendė Benjamin Sugarman išmokyti visų verslo paslapčių: pradedant drabužių gamyba ir baigiant drabužių pardavimu. Benjamin Sugarman sutiko išbandyti savo jėgas vienoje iš Aaron Minken priklausančių kompanijų. Tačiau Benjamin pastangos pakeisti konservatyvų ir pabodusį prekės ženklo „Lancia“ stilių nesulaukė palaikymo. Galiausiai nusivylęs viskuo Benjamin Sugarman kartu su šeima persikėlė į Braitoną (pietų Angliją) ir netgi pakeitė savo vardą ir pavardę į Ben Sherman. Pasikeitimai Ben Sherman gyvenime tuo nesibaigė. Netrukus iširo jo trečioji santuoka su Ruth Minken. Likęs vienas Braitone Ben Sherman ryžosi nusipirkti mažą fabrikėlį ir pradėjo gaminti marškinius bei paplūdimio drabužius, o 1963 – aisiais pagaliau įkūrė savo prekės ženklą „Ben Sherman“. Marškiniai, kuriuos gamino Ben Sherman greitai išpopuliarėjo.

Aukšta kokybė, kruopščiai apgalvotos marškinių detalės nepaliko abejingų. 1967 – aisiais buvo atidaryta pirmoji oficiali „Ben Sherman“ parduotuvė Braitone. Po to dar dvi parduotuvės Londone, tačiau nepaisant verslo sėkmės 1972 – aisiai apskriejo netikėta žinia, kad Ben Sherman pardavė savo kompaniją vienai finansų korporacijai. Tai buvo dar vienas Ben Sherman bandymas viską pradėti iš naujo. Jis ryžosi su ketvirtąja žmona persikelti į Australyje ir pradėti naują verslą, bet 1987 – aisiai Ben Sherman ištiko širdies smūgis ir po šešių savaičių jis mirė.

Per visą savo gyvenimą Ben Sherman siekė tobulybės ir nuolat ieškojo būdų kaip pakeisti supantį pasaulį. Jam pavyko paprastą fabrikėlį paversti klestinčia kompanija, sukurti prekės ženklą, kuris ir šiandien išlieka tarp populiariausių ir pasiekti, kad Ben Sherman marškiniai taptų išskirtinumo simboliu. „Oh my God, you are wearing Sherman!!!“, - tokius susižavėjimo šūksnius buvo galima išgirsti tų laikų jaunimo tarpe, tą patį galima ištarti ir šiandien, juk „Ben Sherman“ tiesiog nepavaldus laikui.Visa e-parduotuvėje KOSMETIKA.LT esanti medžiaga priklauso UAB „KOSMETIKA LT“, jeigu nenurodyta kitaip. Draudžiama ją naudoti ir platinti interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse be išankstinio raštiško UAB „KOSMETIKA LT“ sutikimo ir aiškios nuorodos į „KOSMETIKA.LT“ kaip informacinį šaltinį.

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai


  • Komentarų nėra, būk pirmas
Neteisingas el. pašto adreso formatas Registruokitės