Svarbi informacija:  Kosmetika, Dovanos, Grožio taškai, Nuolaidos...
Prekių ženklai
Too Faced Visos šio gamintojo prekės

Too Faced Sweetheart Beads

Veido odą skaistinanti pudra „Sweetheart Beads“

Įkvėpta gamtos, gražiausių saulėlydžio spalvų - aukso ir rausvos, tiesiog užburianti širdelių formos pudra suteiks Jūsų veidui gundantį skaistumą, tarsi būtumėt ką tik iš paplūdimio, vaikščiojusi pakrante ar smagiai leidusi laiką šiltuose kraštuose. Keliaspalvė, idealiai tinka visų atspalvių odai. Dėka puikaus bronzos, gelsvai rusvos ir rausvos spalvos derinio suteikia odai šiltą atspalvį, skaistina ir paslepia jos trūkumus. Tiesiog maišykite ir džiaukitės skaisčia bei spindinčia oda, kuri atrodys tarsi būtų saulės nubučiuota. Tviska saikingai, tad puikiai tinka dirbančioms ir nuolat darbo reikalais keliaujančioms damoms. Išbandykite šią ypatingą pudrą ir kiaurus metus mėgaukitės nuostabiai skaisčia ir spindinčia veido oda.

Patarimai, kaip naudoti:
 
Naudokite makiažui užbaigti, kad veido spalva būtų tobula.
Išbandykite kartu su savo mėgstama įdegio įspūdį suteikiančia pudra arba veido kontūrams formuoti puikiai tinkančia Too Faced kompaktine pudra „Chocolate Soleil“.
Norite greitai pasidaryti akių makiažą? Švelniai papudruokite odą nuo blakstienų iki antakių ir nudažykite blakstienas dažais.
 
Aprašymas
Too Faced Sweetheart Beads
24 g
28,71 €
Į svajonių sąrašą
Neteisingas el. pašto adreso formatas Registruokitės