Svarbi informacija:  Kosmetika, Dovanos, Grožio taškai, Nuolaidos...
Prekių ženklai
Too Faced Visos šio gamintojo prekės

Too Faced BB Creme "Linen Glow"

Atspalvį suteikiantis drėkinamasis BB kremas su SPF 20

Šis atspalvį suteikiantis drėkinamasis BB kremas yra ne tik makiažo, bet ir odos priežiūros priemonė, kuri akimirksniu suteikia odai žavų švelnų atspalvį, gražina veido odos spalvą, lygina jos paviršių, drėkina ir puoselėja. Išsiskiria itin švelnia, tirpstančia ir prie odos prisitaikančia tekstūra. Neįtikėtina, bet tiesa - viena grožio priemonė ir net penki privalumai: gražina ir vienodina veido odos spalvą, paslepia veido odos trūkumus ir nuovargio žymes, mažina nepageidaujamą odos blizgesį, puikiai drėkina ir saugo veido odą nuo žalingo saulės spindulių poveikio. Dėka puikaus ypač patogaus naudoti (jokių pastangų nereikalaujančio) grožio balzamo, kitaip dar vadinamo BB kremo, odos spalva tampa vienoda, o paviršius – lygus, nelieka blizgančių ar sausų besilupančių vietų, oda visą dieną išlieka nuostabi. Be to, specialus teptukas, sukurtas kompanijos Too Faced iš visame pasaulyje garsių dirbtinių šerelių, vadinamųjų „meškiuko gaurų” (teddy bear hair), nenaudojant gyvūnų plaukų, atitinka griežčiausius etikos ir higienos standartus ir leidžia lengvai sukurti nepriekaištingai gražios odos įspūdį. Naujoviškas BB kremas - tai puiki išeitis nuolat skubančioms ir laiko neturinčioms damoms ar merginoms, kurios nori turėti visas geriausias odos priežiūros priemones.

Patarimai, kaip naudoti:

Dėka specialaus teptuko labai lengva tepti ir rezultatas atrodo profesionaliai, galite rinktis iš penkių žavių atspalvių.
Tepkite švarią veido ir kaklo odą.
Pirmiausia tepkite tas vietas, kurioms reikia daugiausiai dėmesio, pvz., T zoną.
Gražina veido odos spalvą ir palaiko reikiamą odos drėgmę, todėl galite naudoti vieną arba kaip makiažo pagrindą kartu su kitomis Jūsų mėgstamomis makiažo priemonėmis, kompaktine pudra, įdegio įspūdį suteikiančia pudra ar skaistalais. 
Aprašymas
Too Faced BB Creme "Linen Glow" 28,71 € Į svajonių sąrašą Šiuo metu išparduota
Too Faced BB Creme "Nude Glow" 28,71 € Į svajonių sąrašą
Too Faced BB Creme "Snow Glow" 28,71 € Į svajonių sąrašą

Klientai kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

ico
Too Faced
Sweetheart...
24 g
28,71 €
Neteisingas el. pašto adreso formatas Registruokitės