Svarbi informacija:  Kosmetika, Dovanos, Grožio taškai, Nuolaidos...
Prekių ženklai
Too Faced Visos šio gamintojo prekės

Vokų šešėlių rinkinys "LIQUIF-EYE"

Vokų šešėlių rinkinys su priemone paverčiančia šešėlius skystais akių kontūro dažais

Rinkinį sudaro 12 nepaprastai ryškių nuostabių vokų šešėlių, taip pat priemonė Liquif-Eye, leidžianti vokų šešėlius paversti skystais akių kontūro dažais. Galite rinktis skaidrius blizgančius, sidabro, turkio, bronzos, rožinės, gelsvai raudonos, smėlio, rusvai žalsvos, violetinės, melsvai juodos, žalsvos ar juodos spalvos šešėlius. Kiekvieno šių šešėlių spalva dvigubai sodresnė – stulbinamai ryški ir spindinti. Kiekvienus šešėlius galima naudoti atskirai arba kartu su kitais ir taip sukurti daugybę įspūdingų derinių. Be to, priemonė Liquif-Eye bet kuriuos šešėlius pavers skystais akių kontūro dažais. Įsivaizduokite, jog šiame mažame buteliuke slypi daugybė įvairiausių spalvų akių kontūro dažų! Visi Jūsų pamiršti nebenaudojami vokų šešėliai dabar „atgims“ iš naujo – taps nuostabiais naujais akių kontūro dažais, o jais paversti Jūsų mėgstamiausi vokų šešėliai išpildys net drąsiausias Jūsų svajones, ir Jūs nebegalėsite be jų apsieiti. Išties stulbinantis rezultatas!

Savybės ir pranašumai
Šešėliai turi daug pigmentų – spalva būna natūrali bei ryški ir tokia išlieka.
Šešėliai puikiai dera – lengva derinti spalvas, jos gražiai pereina viena į kitą ir niekada neatrodo netvarkingai.
Patogus teptukas – priemonė Liquif-Eye visada leidžia nubrėžti idealią akių kontūro liniją.
„Atgaivina“ senus šešėlius – susiraskite pabodusius vokų šešėlius ir pamėkite juos iš naujo naudodami priemonę Liquif-Eye!
Patogu nešiotis – visada turėkite šį mažą slaptą „ginklą“ savo rankinėje!
Universalus – galite kasdien naudoti vis naujus šešėlius arba nepaisyti taisyklių ir naudoti iš karto tris ar netgi daugiau. Be to, viename mažyčiame Liquif-Eye buteliuke „slypi“ tuzinas skirtingų akių kontūro dažų atspalvių, tiesiog išsirinkite norimos spalvos šešėlius ir nubrėžkite kontūro liniją!

Patarimas, kaip naudoti
Tamsesnius šešėlius tepkite palei viršutinių blakstienų liniją, o šviesesniais ir skaistesniais – vidinius akių vokų kampučius ir palei apatinių blakstienų liniją, kad akys atrodytų plačiai atvertos ir gyvos. Jei Jūsų akys arti viena kitos, tepkite nuo voko vidurio išorės link.
Po priemonės Liquif-Eye naudojimo kas kartą nuvalykite aplikatorių su servetėle.
Jei Jūsų akių vokai nusvirę, akimirksniu juos „pakelsite“ truputį užriesdami akių kontūro liniją ties išoriniu kampučiu.
Blakstienos atrodys tankesnės, jei kontūro liniją su priemone Liquif-Eye brėšite prie pat jų šaknų.
Be to, priemonė Liquif-Eye pavers rausvos spalvos vokų šešėlius net lūpų kontūro dažais.
Aprašymas
Vokų šešėlių rinkinys "LIQUIF-EYE" 25,81 € Į svajonių sąrašą Šiuo metu išparduota
Neteisingas el. pašto adreso formatas Registruokitės