Svarbi informacija:  Kosmetika, Dovanos, Grožio taškai, Nuolaidos...
Prekių ženklai

2018 01 20

Kosmetika.ltKaip įspūdingai pasidažyti blakstienas? Specialisto patarimai!

Visos merginos svajoja turėti storas ir ilgas blakstienas, kurios žvilgsniui suteiktų išraiškingumo, gundytų bei viliotų. Jei gamta pagailėjo šio grožio, imkis gudrybių - blakstienų tušo. Kaip išsirinkti tinkamiausią ir jas pasidažyti tobulai, pataria profesionalai!

Priemonė Nr.1
Beveik visi kosmetikos rinkos ekspertai ir tyrimus atliekantys specialistai vienbalsiai tvirtina, jog iš dekoratyvinės kosmetikos gaminių pirmą vietą užimą blakstienų tušas - geidžiamiausia dekoratyvinės kosmetikos priemonė. Net ir žymūs vizažistai tvirtina, jog savo kosmetinėje galite neturėti daugelio spalvų šešėlių, lūpų dažų ar lūpų blizgesio, bet tušui negali būti jokių išimčių.
 
Kaip išsirinkti?
Kosmetikos rinka nestovi vietoje ir jau užsienio mados žurnaluose bei interneto portaluose mirga pranešimai, jog netrukus pasirodys išskirtinis tušas „Too Faced Lash Light" su specialiu apšvietimu, kuriuo dažydamasi matysi kiekvieną blakstieną ir be vargo padengsi tušu net ir tamsiausioje patalpoje ar klube. O kol naujienos pasieks mus, gali įsigyti tušą iš esamų parduotuvėse, kurių pasirinkimas - milžiniškas.

Taip, tušai kainuoja skirtingai - nuo keliolikos iki kelių šimtų litų, tačiau dažnai ne tušo kaina lemia jo efektyvumą, o tinkamumas tau. Nėra vienintelio tušo, kuris tiktų visoms be išimties, todėl jų ir yra tiek daug. Užsukusi į parduotuvę išbandyk kelis tušus, pažiūrėk, ar pats šepetėlis tinka blakstienoms.

Didelį vaidmenį čia turi ir tušo šepetėlis. Ne veltui vieni yra tankūs, kiti mažais šereliais. Būtent tankūs šepetėliai padeda sukurti ir tankių blakstienų įspūdį vos vienu mostu. Guminiai, trumpi, mažais šereliais tušo šepetėliai tinka toms, kurių vokai užkritę, nes dažantis išsiteps, arba toms, kurios turi labai trumpas, plonas, vos matomas blakstienas.

Nė viena tušus gaminanti kompanija nekuria tokių, kurie trupėtų. Trupėjimas atsiranda dėl netinkamai pasirinkto tušo - tai yra per didelis šepetėlis turimoms blakstienoms, kuris kabina daug tušo, dėl to užtepamas storesnis jo sluoksnis, dėl to išdžiuvus jam dalis tušo tiesiog ir nubyra.
 
Dažymosi gudrybės
Jei nori, kad blakstienos atrodytų natūraliai, dažyk tik jų galiukus, bet jei svajoji apie ypatingą įspūdį, pradėk tepti tušą nuo blakstienų šaknų ir brauk teptuku aukštyn, švelniai jį judindama pirmyn-atgal. Svarbu nudažyti net ir pačias smulkiausias blakstienas, šiam tikslui pasiekti padės geras apšvietimas ir tinkamas šepetėlis. Dažytis pradėk nuo kraštinių ir sunkiausiai prieinamų blakstienų.

Apatines blakstienas dieną dažyti visažistai nepataria. Juk jei jos ilgos, padengtos tušu gali sukurti tamsių ratilų po akimis įspūdį arba nuolat teks traukti veidrodėlį ir žiūrėti, ar tušas neišplaukęs. Lengvai brūkštelėti apatines blakstienas tušu gali nebent eidama į vakarėlį, bet tokiais atvejais geriau naudok vandeniui atsparų tušą, kuris neteps paakių.

Stenkis, kad ant blakstienų nepatektų makiažo pagrindo ar dieninio kremo, nes šios priemonės jas paprasčiausiai sulipins. Šioms sulipus, imkis plano B - jas atskiriančių specialiai tam skirtų šukučių (yra ir pigesnis variantas - tiesiog neišmesk sunaudoto tušo šepetėlio ir gerai jį išplovusi naudok blakstienų iššukavimui.)

Perbraukus tušu blakstienas vieną kartą, reikėtų luktelėti, kada jis išdžiūs ir dažyti dar kartą. Jeigu tušas yra tąsus ir tirštas, antrą kartą juo tepti blakstienas nepatartina. Turėk omenyje ir tai, kad tepant daug tušo sluoksnių, jis išnaudojamas daug greičiau, todėl nereikėtų stebėtis, jog taip greitai pasibaigė. Tai ypač būdinga tirštiems tušams.

Tušo nereikėtų palikti atsukto, neprikaupti tušo likučių aplink tūbelės ertmę, nes ir užsukus tušą, oras pro nesandariai dėl to užsuktą dangtelį pateks į vidų.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              
Visa e-parduotuvėje KOSMETIKA.LT esanti medžiaga priklauso UAB „KOSMETIKA LT“, jeigu nenurodyta kitaip. Draudžiama ją naudoti ir platinti interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse be išankstinio raštiško UAB „KOSMETIKA LT“ sutikimo ir aiškios nuorodos į „KOSMETIKA.LT“ kaip informacinį šaltinį.

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai


  • Komentarų nėra, būk pirmas
Neteisingas el. pašto adreso formatas Registruokitės