Svarbi informacija:  Kosmetika, Dovanos, Grožio taškai, Nuolaidos...
Prekių ženklai

2017 12 18

Kosmetika.ltVakarinis makiažas, kurį lengvai gali sukurti pati. Išbandyk...

1 žingsnis
Prieš pradėdamos daryti makiažą veidą nuvalykite tonizuojamuoju losjonu, kurio sudėtyje nėra spirito.
Atminkite, jog nepriekaištingai graži veido oda yra svarbiausia. Taigi, visų pirma, veidą padenkite Too Faced makiažo pagrindu „Primed & Poreless“. Tai mažytė paslaptis, kad makiažas net ir vakarėliui užsitęsus iki paryčių išliktų nepriekaištingai gražus. Be to, makiažo pagrindas padės sukurti sveikos ir gražios odos įspūdį, paslėps veido odos trūkumus: nelygumus, paraudimus, poras, smulkias raukšleles. Dėka makiažo pagrindo lengvai padengsite veidą skysta, kompaktine ar įdegio įspūdį suteikiančia pudra, o makiažas išliks nepriekaištingai gražus tol, kol nuvalysite.

2 žingsnis
Padenkite veidą skysta pudra „Magic Wand“. Skystos pudros spalvą pasirinkite pagal veido odos atspalvį. Tiesa, vakariniam makiažui galite naudoti ir tamsesnio atspalvio, bet padengę pudrą ant veido, nepamirškite kaklo, ausų ir dekoltė. Pirmiausia tepkite tas vietas, kurioms reikia daugiausiai dėmesio, pvz., T zoną. Galite skystą pudrą paskleisti ir paakiuose – ji padės paslėptį patamsėjimą ir bus puiki išeitis, jei neturite maskuojamosios priemonės.

3 žingsnis
Būtinai pasirūpinkite savo oda apie akis! Nepamirškite maskuojamųjų priemonių, jei Jus vargina tamsūs ratilai apie akis ar nemalonus paakių pabrinkimas. Šiam makiažui sukurti naudojama Too Faced maskuojamąja raminamąja priemone su žolelių ekstraktu „London Light“ taip pat galite maskuoti įvarius odos paraudimus ir spuogelius.
Tik kruopščiai paslėpę odos trūkumus, sutvirtinkite makiažą vaiskia kompaktine pudra „Absolutely Invisible“, kuri taip pat pašalins nepageidaujamą odos blizgesį ir suteiks matiškumo. Ši kompaktinė pudra puikiai tiks ir tuomet, jei neturite vokų šešėlių pagrindo. Tiesiog prieš tepdamos vokų šešėlius truputį papudruokite ir akių vokus. Tai puiki išeitis!

4 žingsnis
Darant šventinį vakarinį makiažą labai svarbu nepamiršti padailinti antakių pincetu ir antakiams skirta kosmetika. Antakius ryškinti, naudojant antakių rinkinį „Brow Envy“, kurį sudaro vaškas, šešėliai, profesionalus pincetas, specialus šepetėlis, pieštukas su šukutėmis ir net skirtingų dydžių antakių formos, daug papraščiau. Tačiau nenusiminkite, jei po ranka turite tik antakių pieštuką. Svarbiausia atidžiai nupieškite trūkstamus antakių plaukelius jų augimo kryptimi. Be to, svarbu žinoti, jog antakių spalvą reikėtų derinti prie plaukų spalvos.

5 žingsnis
Pagražinę antakius pereikite prie vokų padengimo šešėliais. Tik neskubėkite, iš pradžių padenkite vokus vokų šešėlių pagrindu. Ant jo tepami vokų šešėliai neišbluks, nesubėgs į raukšles, o akių makiažas ilgą laiko tarpą išliks nepriekaištingas. Patariama rinktis vokų šešėlių pagrindą „Shadow Insurance“, kurio dėka vokų šešėliai taps puikiai tepami, ryškiaspalviai ir laikysis tol, kol juos nuvalysite. Šios priemonės ypatingai turėtų nepamiršti merginos, kurių laukia ilgas vakarėlis, pirtis ir baseinas. Svarbu naudojamą pagrindą pirštų pagalvėlėmis paskirstyti tolygiai iškart, kad nebūtų nei vienos raukšlės. Po 30 sekundžių, kai vokų šešėlių pagrindas įsigers, padenkite vokus šviesios spalvos matiniais vokų šešėliais.6 žingsnis
Tam, kad blakstienos atrodytų tankesnės, tamsiai rudos ar juodos spalvos akių kontūro pieštuku „Liquid Lava“ nubrėžkite kontūro liniją palei viršutines ir apatines blakstienas. Svarbu, pieštuku nubrėžtą kontūro liniją specialaus teptuko pagalba retušuoti, kad ji atrodytų tobulai ir nebūtų per daug ryški ar nenatūrali. Naudojamas akių kontūro pieštukas turėtų būti minkštas ir patvarus bei atsparus bent jau drėgmei, ypač jei nenaudosite vokų šešėlių pagrindo.
Žinoma, kontūro linijai brėžti galite naudoti ir skystus akių kontūro dažus, tačiau jeigu Jūsų ranka neįgudusi ir nežinote ar pavyks nubrėžti itin tikslią ir dailią kontūro liniją, geriau rinkitės akių kontūro pieštuką.


7 žingsnis
Vakariniam makiažui ir ne tik specialistai rekomenduoja rinktis šešėlius, kurie turi daug pigmentų, nes tokie šešėliai atrodo gražiai ne tik dėžutėje, bet ir užtepus ant voko. Rudos spalvos šešėliais padengę išorinius vokų kampus, šešėlius paskleiskite ir palei apatines blakstienas. Šiam makiažui sukurti naudojami „kepti“ vokų šešėliai „Galaxy Glam“. Jie ypatingi tuo, jog vokų šešėlių sudedamosios dalys (pigmentai ir švytinčios dalelės) maišomos su vandeniu ir „kepamos“ specialiose krosnyse. Naudojant šią technologiją vanduo ir kiti aktyvieji komponentai nepraranda savo savybių, o išgaunami vokų šešėliai pasižymi lengva tesktūra. Šiuos vokų šešėlius lengva naudoti: jie puikai dengiasi, išskirtinai spindi, ilgiau laikosi, nesubėga į raukšles.
8 žingsnis
Likusi voko dalis dengiama ryškios spalvos dvispalviais šešėliais „Party Girl“, šiuo atveju - violetiniais. Šventiniam makiažui taip pat galima rinktis rudą ar bordinę – tai madingiausios šio sezono spalvos. Su jomis galima susikurti ir padūmavusių akių efektą, tam nebūtina naudoti tik juodus šešėlius. Tačiau labai svarbu, kad naudojamų šešėlių spalvos lengvai pereitų iš vienos į kitą. Na, ir galiausiai vidinius vokų kampučius paryškinkite spindinčiais šviesios spalvos šešėliais. Šia spalva gali būti paryškinamas ir antakių formos linkis - šešėlius reikia tepti ties jo linkiu, nuo vidurio iki išorinio akies krašto.


9 žingsnis
Ypatingą akcentą šventiniam makiažui suteiks spindintys akių kontūro dažai „Starry-Eyed“. Juos tepkite ant pieštuku nubrėžtos akių kontūro linijos palei blakstienas. Jei Jūsų akys mažos arba įdubusios, trupučiu šių dažų galite paryškinti viršutinio voko vidurį. Taip pat padengę šiais dažais blakstienų galiukus – įgausite žaismingą „klubinę“ išvaizdą. Tiesa, blizgų akių kontūrą galima tepti ir po apatinėmis blakstienomis ar netgi vietomis padengti juo pačius vokus. Tik svarbu pasirinkti kokybiškus skystus spindinčius akių kontūro dažus, tiesiog tokius bus lengva naudoti: jie greitai džius, o sudėtyje esančios spindinčios dalelytės nenubyrės net ir užsitęsus vakarėliui.

10 žingsnis
Blakstienos turėtų būti dengiamos juodu tušu, tam puikiai tiks Too Faced tušas „Lash Injection“. Jį tepkite kiek įmanoma arčiau blakstienų augimo linijos. Tam, kad blakstienos būtų įspūdingesnės, o žvilgsnis seksualesnis, tušo šepetėliu braukite intensyviau jas riečiant į viršų ir padenkite blakstienas keliais sluoksniais tušo. Tik neskubėkite ir leiskite pirmam sluoksniui apdžiūti. Norinčioms platesnių ir ilgesnių blakstienų, išorines galima paryškinti dar labiau, tačiau dažant tušu braukti ne tiesiai, o formuojant išorinio akių kampo link – riesti į šoną. Dar ryškesnes akis padėtų sukurti priklijuojamos blakstienos. Jas klijuoti reikia tik padažius natūralias blakstienas ir pabaigus daryti akių makiažą11 žingsnis
Prieš gražinant lūpas apveskite išorinį lūpų kontūrą pieštuku. Tam, kad lūpų kontūro pieštukas nesiskirtų nuo Jūsų naudojamų lūpų dažų ar blizgesio spalvos, naudokite bespalvį kontūro pieštuką „Border Line“. Jis puikiai tiks visiems lūpų dažams ar blizgiams ir nepaprastai palengvins jų naudojimą – neleis išsilieti už lūpų kontūro, be to, užpildys vertikalias raukšleles. Tik nubrėžę kontūro liniją padenkite lūpas šviesios violetinės spalvos „Lip of Luxury“ lūpų dažais „Living in Sin“.12 žingsnis
Ypatingą akcentą lūpoms suteiks spindintis lūpų blizgis „Girls Dig Pearls“. Tiesa, jeigu Jūsų lūpos siauros, išbandykite priemonę suteikiančią lūpoms putlumo „Lip Injection“, kuri gali būti naudojama vietoj lūpų blizgio. Išskirtinės sudedamosios šios priemonės dalys pasižymi unikaliomis savybėmis – spartina kraujo apytaką, todėl lūpos tampa putlios ir nepaprastai seksualios. Šia priemonę, suteikiančią lūpoms putlumo, galite tepti ir prieš lūpų dažus ir lūpų blizgį.13 žingsnis
Na, ir galiausiai, paskutinis akcentas - skruostai.
Skruostams gražinti naudokite skaistalus „Mocha Mi Amore“, tiesa, galite naudoti ir turimą įdegio įspūdį suteikiančią kompaktinę pudrą. Tepkite skaistalus ant skruostikaulio, tačiau ne itin arti akies. Tepdamos skaistalų ar kompaktinės pudros tamsesnę spalvą po skruostikauliais, optiškai susiaurinsite veido bruožus.
Atminkite, jog dieniniam makiažui naudojama taisyklė, jog skaistalų ant skruostikaulio reikia tepti saikingai, tiesiog negalioja. Vakariniam makiažui gali būti ir intensyvesnis skaistalų sluoksnis, nes vakaro apšvietime ar klubo aplinkoje net ir tankus skaistalų sluoksnis atrodys puikiai.

14 žingsnis

Štai ir viskas!
Lieka tik „nepamiršti“ geros nuotaikos ir smagiai pašėlti.

Linkime Jums gerų ir šiltų švenčių!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

Visa e-parduotuvėje KOSMETIKA.LT esanti medžiaga priklauso UAB „KOSMETIKA LT“, jeigu nenurodyta kitaip. Draudžiama ją naudoti ir platinti interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse be išankstinio raštiško UAB „KOSMETIKA LT“ sutikimo ir aiškios nuorodos į „KOSMETIKA.LT“ kaip informacinį šaltinį.

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai


  • Komentarų nėra, būk pirmas
Neteisingas el. pašto adreso formatas Registruokitės