Svarbi informacija:  Kosmetika, Dovanos, Grožio taškai, Nuolaidos...
Prekių ženklai

2018 02 05

Kosmetika.ltVyrai kvepalų jūroje – skaičiuojam kvepalų buteliukus

Vyrai kvepalų jūroje – skaičiuojam kvepalų buteliukus

Kiek kvepalų turi turėti vyras, kad jaustųsi laimingas? Ar egzistuoja magiškas kvepalų buteliukų skaičius, kuris apibūdintų vyrą ir leistų nuspėti jo charakterį? Kiek kvepalų buteliukų turi turėti tikras vyras gyvenantis didmiestyje? Klausimai į kuriuos greičiausiai vieno atsakymo nėra ir galima drąsiai teigti: „kiek žmonių, tiek nuomonių“.

Vienas – iki skausmo pažįstamas

Kažkada, senais laikais, vyrams pakako vienų ir tų pačių kvepalų visam gyvenimui. Teigiama, kad pavyzdžiui, Napoleonas visą savo gyvenimą naudojo vieną ir tą patį kvapą „Eau de Cologne“, garsųjį odekoloną „Kiolno vanduo“. Jis taip mėgo šį kvapą, jog nuolat nešiojosi jį su savimi ir nepamiršdavo net ir karo žygių metu. Juk, karas – nėra priežastis atsisakyti mažos prabangos. Istorija byloja, kad Napoleonui pakakdavo nuo vieno iki dviejų buteliukų odekolono per dieną. Jis ne tik kvepindavosi, bet lašindavo į vonią ir net ant cukraus, manydamas, kad odekolonas padeda geriau mąstyti. Matyt, tokią Napoleono meilę odekolonui lėmė ir tas faktas, kad tuomet odekolonas buvo laikomas vaistu, gydančiu nuo peršalimo, reumato ir kitų ligų. Tiesa, tas pats Napoleonas ir užkirto kelią tam, kad odekolonas būtų laikomas vaistu, kai 1810-aisiais nurodė viešai atskleisti vaistų sudėtis. Odekolono kūrėjai papildė jį keliomis naujomis sudedamosiomis dalimis, vaistininkai išbraukė odekoloną iš vaistų sąrašo ir taip išsaugojo odekolono sudėtį. Nuo to momento baigėsi ir mada valgyti cukrų paskanintą keliais lašais odekolono.
Nors nuo Napoleono laikų prabėgo daug metų kai kurie vyrai ir šiandien nepasiduoda aplinkos „spaudimui“ turėti daugybę kvepalų buteliukų ir vadovaujasi posakiu, kad „kvepalai – tarsi parašas“, o parašą dažniausiai turim tik vieną. Reiktų pripažinti, kad tai ypač patogu šių vyrų antrosioms pusėms: jos beveik visada žino, ką padovanoti savo mylimajam.

Du – tarsi žmona ir meilužė

Kvepalų gamintojams ieškant naujų būdų, kaip sudominti vartotojus, kvepalai buvo pradėti skirstyti į skirtus dienai ir skirtus vakarui. Pirmieji sukurti dalykiniams susitikimams ir darbui, antrieji linksmybėms ir poilsio metui. Ar tai buvo būtina vyrams? Vargu. Greičiausiai tai buvo svarbu kvepalų gamintojams siekiant didesnių pardavimų, bet vyrai tam nesipriešino ir priėmė naujas kvepalų kūrėjų taisykles. Juk, save gerbiantis džentelmenas supranta skirtumą tarp sporto ir pobūvio.

Aštuoni – Daugoka? Pasirodo, ne

    XX amžiaus antroje pusėje kvepalų skaičius parduotuvių lentynose ėmė sparčiai augti. Šalia dienai ir vakarui skirtų kvepalų atsirado lengvi ir gaivūs skirti vasarai, ar šiek tiek „šiltesni“ skirti žiemai, na, ir žinoma, sukurti specialiai rudens sezonui ar pavasariui. Gerai paskaičiavę ir atlikę elementarų aritmetinį veiksmą 2x4, gauname lygiai aštuonis skirtingus kvapus, kurie pagal gamintojus būtini, kad vyrai tinkamu laiku, tinkamai kvepėtų. Lieka tik atsidusti ir pasidžiaugti, kad kol kas dar nėra kveplų rekomenduojamų ir skirtų kiekvienam iš dvylikos mėnesių.

Sugalvokite skaičių – preziumuojame

    Tikriausiai kiekvienas skaičius nuo nulio iki begalybės yra teisingas renkantis kvepalų buteliukus. Svarbiausia, kad patiktų pačiam vyrui. Vargu, ar kvepalų buteliukų skaičius gali atnešti daugiau laimės. Juolab kad vyriškumas ne buteliukų skaičiumi matuojamas. Na, bet norintiems išgirsti skaičių – matyt, geriausias būtų trys. Nepamirštant posakio, kad „kvepalai - tarsi parašas“ rekomenduojama išsirinkti pačius pačius mėgstamiausius ir juos dažniausiai naudoti, o šalia jų dar turėti kelis kvepalų buteliukus, kad išvengtumėte monotonijos.

Visa e-parduotuvėje KOSMETIKA.LT esanti medžiaga priklauso UAB „KOSMETIKA LT“, jeigu nenurodyta kitaip. Draudžiama ją naudoti ir platinti interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse be išankstinio raštiško UAB „KOSMETIKA LT“ sutikimo ir aiškios nuorodos į „KOSMETIKA.LT“ kaip informacinį šaltinį.

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai


  • Komentarų nėra, būk pirmas
Neteisingas el. pašto adreso formatas Registruokitės