Svarbi informacija:  Kosmetika, Dovanos, Grožio taškai, Nuolaidos...
Prekių ženklai

Kosmetika, Dovanos, Grožio taškai, Nuolaidos...

Dovanėlė

DOVANĖLĖ Jums nuo parduotuvės KOSMETIKA.LT.

Norite gauti dovanėlę? KOSMETIKA.LT išpildys šį Jūsų norą. Išsirinkite tai, kas labiausiai Jus pradžiugintų, užsakydami prekes nepamirškite pažymėti norimos dovanėlės langelio, ir ji atkeliaus pas Jus.

 

Grožio taškai

GROŽIO TAŠKAI Jums tik parduotuvėje KOSMETIKA.LT.

Norite įsigyti prekę nemokamai arba mokėti tik dalį užsakytos prekės kainos? Parduotuvėje KOSMETIKA.LT tai įmanoma! Tiesiog rinkite GROŽIO TAŠKUS.

Įsigydami bet kurią prekę parduotuvėje KOSMETIKA.LT už vieną litą gausite 5 grožio taškus (vieno grožio taško vertė yra vienas centas). Rinkite juos ir patys nuspręskite, kokią prekę už juos norite gauti.

 

Nuolaidos

Parduotuvėje KOSMETIKA.LT taip pat galite gauti nuolaidą. Tai labai paprasta: perkant čia antrą kartą, suteikiama 2 procentų nuolaida, perkant trečią kartą nuolaida bus 3 procentai, pirkdami ketvirtą kartą gausite 4 procentų, o penktą ir daugiau kartų – 5 procentų nuolaidą!


Dovanokite be rūpesčių!

Parduotuvėje KOSMETIKA.LT išsirinkite tai, ką norite padovanoti, ir mes supakuosime Jūsų pirkinį kaip dovaną. Jums nereikės rūpintis netgi atviruku! Tereikia pateikiant užsakymą išsirinkti norimą atviruką ir parašyti tekstą, kurį išspausdinsime ant atviruko.

Neturite galimybių įteikti dovaną? Mes tai padarysime už Jus! Tik pateikdami užsakymą nurodykite adresą, kuriuo turi būti pristatyta dovana.
 

Svajonių sąrašas
Parduotuvėje KOSMETIKA.LT Jūs galite turėti savo svajonių sąrašą, į kurį galite įtraukti bet kuriuos kosmetikos ar parfumerijos gaminius. Šį sąrašą galite nusiųsti savo artimam žmogui, draugui ar kitam asmeniui, kuris norėtų Jus pradžiuginti miela dovana. Jeigu nedrįstate sąrašo siųsti, galite padaryti taip, kad visi norintieji galėtų jį pamatyti įvedę Jūsų el. pašto adresą skiltyje SVAJONIŲ SĄRAŠAS. Žinoma, Jūsų valia spręsti, ar norite, kad šis sąrašas būtų prieinamas kitiems.


 
Neteisingas el. pašto adreso formatas Registruokitės