Svarbi informacija:  Kosmetika, Dovanos, Grožio taškai, Nuolaidos...
Prekių ženklai

Pagalba

 

KAIP PIRKTI
 
Pirkti kosmetiką ir parfumeriją elektroninėje parduotuvėje KOSMETIKA.LT ne tik labai paprasta, bet ir smagu. Čia Jūs rasite kosmetikos ir parfumerijos gaminių, kuriuos jau žinote ir esate išbandę, taip pat tokių, kurių dar nežinote arba Lietuvoje dar nebuvo galima įsigyti.
 
Pirkdami parduotuvėje KOSMETIKA.LT Jūs galite rinktis nemokamą dovanėlę užsisakydami prekes, galite kaupti grožio taškus , gauti nuolaidų ir turėti savo svajonių sąrašą.
 

Radę gaminį, kurį norite įsigyti, spustelėkite ant jo nuotraukos ar pavadinimo ir pamatysite jo aprašymą ir kitą su juo susijusią informaciją. Jei norėsite šį gaminį pirkti, Jums tereikės paspausti nuorodą Į KREPŠELĮ, ir jis bus įdėtas į Jūsų pirkinių krepšelį.

 

Įdėję prekę į pirkinių krepšelį ir paspaudę nuorodą GRĮŽTI Į PARDUOTUVĘ galėsite toliau ieškoti norimų kosmetikos bei parfumerijos gaminių ir dėti juos į pirkinių krepšelį.

 

Jeigu į pirkinių krepšelį sudėjote visas prekes, kurias norite įsigyti, ir turite KOSMETIKA.LT dovanų čekį, įrašykite jo numerį kairėje puslapio pusėje ir spauskite nuorodą MOKĖTI. Jei dovanų čekio neturite, iš karto spauskite nuorodą MOKĖTI.

Nepamirškite, kad visada galite išimti bet kurią į krepšelį įdėtą prekę, tereikia pažymėti po žodžiu ŠALINTI esantį langelį ir paspausti nuorodą ATNAUJINTI.

 

Paspaudę nuorodą MOKĖTI Jūs atsidursite skiltyje PRISTATYMO ADRESAS. Jeigu esate prisiregistravę, įveskite savo el. pašto adresą ir slaptažodį, jeigu prisiregistravę nesate, spauskite nuorodą REGISTRUOTIS. Skiltyje PRISTATYMO ADRESAS turite nurodyti adresą, kuriuo norite gauti prekes (tai gali būti tiek Jūs namų, tiek darbovietės ar kitas adresas, kuriuo būtų galima pristatyti Jūsų pirkinį). Jeigu pirkinį norite nusiųsti kitam asmeniui, pažymėkite langelį, esantį šalia žodžių NAUJAS ADRESAS ir pasirinkite nuorodą PREKES PRISTATYTI KITU ADRESU, jeigu perkate kaip įmonė (juridinis asmuo), rinkitės nuorodą PERKANTIEMS ĮMONĖS VARDU SU SĄSKAITA FAKTŪRA ir įrašykite reikiamus duomenis. Būkite atidūs pildydami duomenis, nes tik nurodžius teisingą adresą ir telefono numerį kurjerių tarnyba galės pristatyti Jūsų pirkinį.

 

Nurodę adresą ir prisiregistravę spauskite nuorodą TĘSTI, tuomet atsidursite skiltyje PRISTATYMAS/PAKAVIMAS, čia Jūs galėsite pasirinkti kurjerių tarnybą, kuri pristatys Jūsų įsigytas prekes. Taip pat nepamirškite, kad šioje skiltyje galite pasirinkti, kaip supakuoti prekes, t. y. galite rinktis paprastą arba dovanų pakavimą. Taip pat galite išsirinkti atviruką ir parašyti sveikinimo žodžius (iki 250 simbolių).

 

Dar vienas pirkimo procedūros žingsnis yra mokėjimo būdo pasirinkimas. Pažymėkite Jums tinkamą mokėjimo būdą ir spauskite nuorodą TĘSTI. Jūs galite pasirinkti HANSA banko, SEB Vilniaus banko, SAMPO banko, DNB NORD banko elektroninės bankininkystės arba PayPal (mokėjimo VISA, Mastercard, American Express, Discover ir kt. kreditine kortele) sistemas. Mes užtikriname, kad parduotuvėje KOSMETIKA.LT Jūsų sąskaitų duomenys neįrašomi, nesaugomi, nekaupiami ir kitaip neapdorojami, todėl Jūs galite būti visiškai tikri, kad čia pirkti saugu ir patikima.

 

Prieš paskutinis pirkimo procedūros žingsnis yra užsakymo patvirtinimas. Jeigu nieko nebenorite keisti, ir pristatymo adresas, pristatymo bei mokėjimo būdas, mokėtojo ir kiti duomenys nurodyti teisingai, spauskite nuorodą VYKDYTI UŽSAKYMĄ.

 

Paskutiniame pirkimo procedūros žingsnyje pamatysite savo užsakymo numerį ir paspaudę nuorodą MOKĖTI būsite nukreipti į Jūsų pasirinktą HANSA banko, SEB Vilniaus banko, SAMPO banko, DNB NORD banko elektroninės bankininkystės arba Pay Pal (mokėjimo kreditine arba debetine kortele) sistemas.

Neteisingas el. pašto adreso formatas Registruokitės