Svarbi informacija:  Kosmetika, Dovanos, Grožio taškai, Nuolaidos...
Prekių ženklai
St. Tropez Visos šio gamintojo prekės

St. Tropez Instant Tanning System

Greitai veikiančių savaiminio įdegio priemonių rinkinys
Tamsinamasis savaiminio įdegio losjonas (120 ml)
Drėkinamoji kūno priežiūros priemonė su L-tirozinu (120 ml)
Glotninamoji kūno priežiūros priemonė (120 ml)
 
Pagaliau galite kiaurus metus mėgautis įdegiu – tokiu tamsiu, jog nesimato strijų ir išsiplėtusių kraujagyslių! Tamsinamasis savaiminio įdegio losjonas veikia iš karto – suteikia odai lygų kelias dienas išliekantį įdegio atspalvį. Šis losjonas, kurio pagrindą sudaro alavijai, nesiriebaluoja ir greitai džiūsta, o jo kvapas padeda atsipalaiduoti. Losjoną patogu naudoti ir dėl ypač tamsaus jo atspalvio, kurį galite šviesinti pagal savo poreikius – tereikia sumaišyti su drėkinamąja kūno priežiūros priemone St. Tropez.
 
Pranašumai:
Nebūna ruoželių. Maloniai kvepia. Veikia iš karto. Suteikia sodrų įdegio atspalvį. Nebūna oranžinio atspalvio.
 
Naudojimas. Paruoškite odą procedūrai naudodami glotninamąją kūno priežiūros priemonę St. Tropez. Sausas vietas patepkite drėkinamąja kūno priežiūros priemone St. Tropez. Lygiai ištepkite odą tamsinamuoju savaiminio įdegio losjonu St. Tropez. Netrinkite, palaukite, kol susigers. Rezultatas bus ypač puikus, jei procedūrą atliksite prieš eidami miegoti ir prausitės tik kitą rytą. Losjonui džiūvant gali atsirasti ruoželių – tai normalu, nusiprausus po dušu odos atspalvis taps vienodas. Jei norite tamsesnio atspalvio, tepkite odą losjonu 3 vakarus iš eilės. Šviesesnį atspalvį gausite sumaišę losjoną su drėkinamąja kūno priežiūros priemone St. Tropez. Norimam atspalviui palaikyti naudokite losjoną 1–3 kartus per savaitę, taip pat kasdien naudokite drėkinamąją kūno priežiūros priemonę St. Tropez ir kas 3 dienas – glotninamąją kūno priežiūros priemonę St. Tropez.
 
Patarimai. Prieš procedūrą suriškite plaukus. Saugokitės, kad nepatektų į akis. Po procedūros iš karto nusiplaukite rankas vandeniu ir muilu. Stenkitės, kad mažiausiai 4 valandas po procedūros ant odos nepatektų vandens. Nesilieskite prie drabužių, kol losjonas nenudžius.
Aprašymas
St. Tropez Instant Tanning System
120/120/120ml
50,75 € Į svajonių sąrašą Šiuo metu išparduota
Neteisingas el. pašto adreso formatas Registruokitės